Aż trzech zawodników zakończyło ten tydzień z pełną zdobyczą punktową. Tymi graczami byli Dominik "Bogyys" Boguś (Warta Poznań), Gracjan "polako" Gołębiewski (Radomiak Radom) i Maksymilian "Zalewskyy" Zalewski (Lechia Gdańsk). Dla ostatniego to ważna informacja, ponieważ ostatnie dwa tygodnie w wykonaniu reprezentanta Biało-Zielonych nie należały do najlepszych.

W środę podczas streama fani mogli poczuć przedsmak piątkowego pojedynku Legia Warszawa – Widzew Łódź. Reprezentujący Wojskowych Miłosz "milosz93" Bogdanowski zagrał w dwumeczu z Bartoszem "bejottem" Jakubowskim, który broni barw Widzewa. Górą w tym starciu był milosz93, który dwa razy pokonał swojego rywala – 4:1 i 2:1.

W drugim transmitowanym dwumeczu zmierzyli się Szymon "Błachu" Błachowiak (Pogoń Szczecin) i Damian "damie" Augustyniak (Raków Częstochowa). Lider rozgrywek z Częstochowy może uznać starcie za udane, ponieważ zdobył 4 punkty.

Tego dnia pozytywnie zaskoczył Kamil "Riptorek" Soszyński (Jagiellonia Białystok). Zawodnik Żółto-Czerwonych po raz kolejny pokazał, że lubi grać z wyżej notowanymi rywalami. Białostoczanin dwa razy pokonał Kacpra "Furmana" Furmanka z Lecha Poznań. Dzięki tej wygranej Riptorek awansował na dziesiąte miejsce w tabeli rozgrywek PRO.

Po 30. kolejkach damie pewnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek. Podium uzupełniają Zalewskyy i Dewidek. Do końca fazy ligowej zostały już tylko osiem kolejek, więc walka o udział w turniejach lanowych wchodzi w decydującą fazę.

Źródło: informacja prasowa