Ikona polskiego LoL-a

Nervarien jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego League of Legends. Choć największą popularność przyniosły mu transmisje na Twitchu oraz filmy na YouTube związane z grą, to nie można zapomnieć o epizodzie komentatorskim 30-latka. Przez pewien czas prowadził on transmisję wraz z Łukaszem "Leo" Mirkiem, podczas których komentowali oni największe wydarzenia ze świata LoL-a. Jednak wraz z zaangażowaniem się Polsatu w scenę esportową i powstaniem Polsat Games, Fantasy Expo przegrało przetarg na prawa do transmisji, co dla Nervariena oznaczało koniec komentowania. Od tego momentu można było usłyszeć jego głos jedynie podczas mniejszych, bardziej kameralnych turniejów.

Nervarien powraca

Dziś z kolei dowiedzieliśmy się, że doszło do porozumienia pomiędzy Polsat Games a Ziają, a co za tym idzie, streamer powróci do komentowania. Już w najbliższych dniach będziemy mogli go usłyszeć przy okazji pierwszej kolejki wiosennego splitu LEC, a także podczas rozgrywek Ultraligi. Co więcej, jest to jedynie początek współpracy, bo Nervarien w przyszłości ma ponownie pojawić się na transmisjach.

Wszystkie mecze LEC i Ultraligi z komentarzem Nervariena będziecie mogli obejrzeć w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Najbliższa transmisja startuje już jutro o godzinie 17:45.