Geekay Esports
0:1 Los Heretics
Satorius
Sion
iBo
Malphite
Viking
Elise
Bluerzor
Viego
Giyuu
Tristana
Zwyroo
Lissandra
Rin
Varus
Flakked
Zeri
DeKap
Soraka
marlon
Rakan

Flakked przełamuje żelazną obronę Geekay Esports

Już w czwartej minucie gry Geekay Esports zdecydowało się na zanurkowanie pod wieżę rywali na dolnej alei. To wyszło i pierwszą krew oraz chwilę później drugą eliminację zgarnął Anton "Viking" Andersson. Następnie rozgrywka nieco się uspokoiła, aż do walki na górnej rzece, gdzie z początku było równo, ale potem genialnie wszedł Marcin "iBo" Lebuda, eliminując dwójkę oponentów. Na tym nie koniec akcji na Summoner's Rifcie, ponieważ ta była ciągła, aczkolwiek z czasem zaczęli przeważać lepiej rotujący Los Heretics. Skuteczne zejścia zaliczali iBo oraz Igor "marlon" Tomczyk, a coraz mocniejsi stawali się Artur "Zwyroo" Trojan i Flakked.

Kluczowa była walka drużynowa na dolnej alei, gdzie znów świetnie wszedł polski toplaner, a hiszpański strzelec zdobył poczwórne zabójstwo. Po tym HRTS miało już przewagę wynoszącą pięć tysięcy sztuk złota, aczkolwiek nie zatrzymywało się i chwilę później znów zdominowało rywali. Natomiast skończenie gry już nie było aż tak prostym zadaniem dla graczy hiszpańskiej organizacji. Reprezentanci Arabian League nawet zdołali wygrać jedną walkę przy Nashorze, a potem zaciekle się bronili. Temu kres położył Flakked, który w ostatecznej potyczce w 31. minucie zgarnął pentakilla, a jego ekipa poszła po Nexus.

Za chwilę w grupie A EMEA Masters Geekay Esports podejmie Zero Tenacity. Transmisję z nadchodzących spotkań śledzić będzie można na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji na temat bieżącej odsłony EMEA Masters zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu poniższego baneru:

EMEA Masters