Los Heretics
1:0 Geekay Esports
iBo
Gwen
Satorius
Malphite
Bluerzor
Lee Sin
Viking
Jarvan IV
Zwyroo
Lissandra
Giyuu
Swain
Flakked
Varus
Rin
Jinx
marlon
Thresh
DeKap
Blitzcrank

iBo pokazuje klasę po raz kolejny

Już na starcie gry Ahmad "Giyuu" Charif wygrał pojedynek z Arturem "Zwyroo" Trojanowskim na środkowej linii, zgarniając pierwszą krew. Poza tym na dolnej alei Waleed "Dekap" Mohammed Ismail dwukrotnie wyłapał Igora "marlona" Tomczyka i jego formacja wyszła na lekkie prowadzenie. Nadzieją dla Los Heretics był iBo, który miał sporą przewagę nad swoim przeciwnikiem, a w dodatku z pomocą dżunglera zdobył zabójstwo. W pierwszej walce drużynowej przy Heroldzie genialnie wszedł Zwyroo, a iBo zadał masę obrażeń, eliminując trójkę rywali.

Następnie Heretics zdecydowali się na ryzykowanego Nashora. Subicz "bluerzor" Dániel dobił fioletowego potwora, ale trzech jego kolegów z drużyny przypłaciło to życiem. Potem jednak HRTS zdominowało oponentów w walce drużynowej przy smoku, a kluczowymi postaciami tam byli iBo i marlon. W ten sposób hiszpańska formacja posiadała już siedem tysięcy sztuk złota przewagi, aczkolwiek miała chwilowo problemy z jej powiększaniem. Aż nagle przyszła potyczka przy Baronie, w której Lebuda zmiażdżył przeciwników i jego ekipa poszła po Nexus wroga.


Już za chwilę Heretics zagra mecz o pierwsze miejsce w grupie z İstanbul Wildcats. Transmisję z nadchodzących spotkań śledzić będzie można na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji na temat bieżącej odsłony EMEA Masters zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu poniższego baneru:

EMEA Masters