Nowa zawartość Call of Duty

Jak to zwykle bywa, zawartość, która została zapowiedziana jako część Sezonu Trzeciego: Reloaded, jest naprawdę zadziwiająca. Zaczynając od Call of Duty: Modern Warfare II, w grze wkrótce pojawi się nowa mapa, Alboran Hatchery, znana już tym, którzy ukończyli rozgrywkę jednoosobową, wchodzącą w skład produkcji. Do strzelanki zawitają także dwa nowe tryby – rozbudowana wersja Zainfekowanego oraz walka w formacie trzech na trzech. Z kolei Call of Duty: Warzone 2.0 doczeka się wreszcie trybu rankingowego.

Jeszcze więcej nowinek

Na serwerach CoD pojawi się także sporo zmian, które dotyczyć będą zarówno Modern Warfare II, jak i Warzone 2.0. Do gry wprowadzone zostaną dwie nowe bronie, FTAC Siege i GS Magna. Rozszerzony zostanie także ekwipunek pomocniczy, bo po aktualizacji gracze będą mogli wyposażyć się w broń miotaną przypominającą Shuriken.

W drugiej połowie sezonu trzeciego nie zabraknie też zmian kosmetycznych i wizualnych. Twórcy zapowiedzieli pakiet zawierający operatora Kevina Duranta, gracza NBA występującego w barwach Phoenix Suns, a także wiele innych skórek. Dla wszystkich fanów starych części Call of Duty deweloperzy przewidzieli natomiast pakiet dźwiękowy broni z oryginalnego Modern Warfare 2 z 2009 roku. Dodatkowo już w tym tygodniu pojawiły się schematy broni drużyn rywalizujących w Call of Duty League.

Sezon Trzeci: Reloaded trafi na serwery gier Call of Duty już 10 maja. Aktualizacja prawdopodobnie pojawi się o godzinie 19. Szczegóły dostępne są tutaj.