Skład z doświadczeniem

Iron Wolves od swojego początku w Ultralidze jest ekipą zajmującą miejsca w okolicach środkowej części tabeli. W pierwszych dwóch Wilki kończyły na kolejno 3. oraz 6. miejscu. Natomiast podczas 9. sezonu litewska formacja uplasowała się na 7. pozycji w lidze, będąc o krok od awansu do play-offów. Teraz zaś zobaczymy WOLF w całkowicie innym wydaniu, gdyż zmienił się cały skład.

Na górnej alei zagra powracający z zagranicy Paweł "HeSSZero" Karwot. Polak ostatni split spędził w greckim We Love Gaming Esports, z którym sięgnął po mistrzostwo tamtejszej ligi. Natomiast wiosną 2022 roku w Ultralidze udało mu się zdobyć wicemistrzostwo wraz z Teamem ESCA Gaming. Dżunglerem Iron Wolves został znany i ceniony w naszej lidze Tomas "Jaunatis" Janaudis. W 9. sezonie Ultraligi Litwin reprezentował barwy Maturalnych Forsaken i był kluczową postacią w tej drużynie. Mniej znany jest środkowy WOLF, Julius "zty" Kursys. Rodak dżunglera grał z nim kiedyś w innej litewskiej organizacji, eNsure, a pod koniec 2021 roku zapewnił Iron Wolves awans do Ultraligi.

Ciekawie prezentuje się również dolna aleja Wilków. Na pozycji strzelca zobaczymy Jakuba "Syzyfka" Barełę, który powraca do kraju z One More Esports, z którym zdobył mistrzostwo drugiej ligi arabskiej. Wspólnie z nim na bocie grał będzie Joosep "M0NK" Kivilaan. Estończyk wcześniej pełnił funkcję strzelca w m.in. Grypciocraft Esports, z którym awansował do Ultraligi.

Tak prezentuje się skład Iron Wolves na dziesiąty sezon Ultraligi:

Paweł "HeSSZero" Karwot
Tomas "Jaunatis" Janaudis
Julius "zty" Kursys
Jakub "Syzyfek" Bareła
Joosep "M0NK" Kivilaan
Algirdas "ChosenOne" Gricius