Fnatic vs
(05:00, BO5)
Evil Geniuses

Faworytem japońskiego VALORANT Master będzie bez wątpienia Fnatic. Podopieczni brytyjskiej formacji to zdecydowanie najmocniejszych zespół sezonu 2023 i nie zmienia tego nawet niedawna wpadka w finale VCT EMEA. Poza nią Jake "Boaster" Howlett i spółka niczym taran przechodzą przez kolejne przeszkody. Dowód? 20 oficjalnych spotkań na lanie i zaledwie jedna porażka! Trudno więc spodziewać się dziś w nocy innego rozstrzygnięcia niż kolejny sukces pomarańczowo-czarnych. Sukces, który z jednej strony pomoże im wzbogacić się o 350 tysięcy dolarów, a z drugiej będzie manifestacją potęgi na półtora miesiąca przed startem mistrzostw świata w Los Angeles.

Zatrzymać ten triumfalny pochód Fnatic spróbują Evil Geniuses. Przedstawiciele Ameryki Północnej z bardzo dobrej strony pokazali się podczas fazy grupowej, radząc sobie zarówno z FUT Esports, jak i DRX. Potem, już w play-offach, okazali się lepsi także od obecnie panujących mistrzów świata z LOUD oraz zwycięzców VCT EMEA z Teamu Liquid. Zatrzymało ich dopiero Fnatic, które w finale górnej drabinki okazało się lepsze w stosunku 2:1. Przed Złymi Geniuszami więc idealna szansa na rewanż, ale nie ma się co czarować – o ten będzie niezwykle trudno. Szczególnie, że gdy FNC odpoczywało, EG musiało rozgrywać morderczy mecz BO5 z Paper Rex w dolnej drabince.


Wielki finał VALORANT Masters Tokyo 2023 pomiędzy Fnatic a Evil Geniuses rozpocznie się o godzinie 5:00 polskiego czasu – obejrzeć go wraz z angielskim komentarzem będzie można na oficjalnym kanale VALORANTA na Twitchu. Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy do naszej relacji, do której można przejść po naciśnięciu na poniższy baner.

VALORANT Masters Tokyo 2023