Czas na walkę o mistrzostwo świata

Już pierwszego dnia VALORANT Champions czekają nas derby Europy! Po jednej stronie barykady staną triumfatorzy VALORANT Champions Tour w regionie EMEA, czyli Team Liquid. Po drugiej natomiast oglądać będziemy naszpikowane znanymi nazwiskami Natus Vincere. Obie ekipy w tym roku mierzyły się ze sobą już dwukrotnie w ramach zmagań w regionie. I ostatecznie podzieliły się one punktami, bo najpierw górą było NAVI, a potem Liquid. Nie ma jednak wątpliwości, że w Los Angeles to ekipa spod znaku konia uchodzić będzie za faworyta. Wydaje się zresztą, że na mistrzostwach świata będzie ona jednym z pretendentów do wyższych lokat.

Kilka godzin później na serwerze zameldują się obecnie panujący mistrzowie świata z LOUD. Ci mają sporo do udowodnienia po tym, jak kompletnie zawiedli na tokijskim VALORANT Masters. A przecież oczekiwać się od nich będzie, że przynajmniej realnie włączą się do walki o obronę tytułu najlepszego zespołu na globie. Ich droga rozpocznie się od potyczki z czołowym przedstawicielem koreańskiej sceny, czyli DRX. Skład ten w Tokio również bynajmniej nie zachwycił, ale drzemie w nim potencjał. Ten ukazał się na LOCK//IN w São Paulo, gdzie Koreańczycy odpadli dopiero w półfinale po porażce z... LOUD.

Harmonogram pierwszego dnia VALORANT Champions 2023:

6 sierpnia

Mecz otwarcia grupy D

21:00 Natus Vincere vs Team Liquid BO3
7 sierpnia

Mecz otwarcia grupy D

00:00 LOUD vs DRX BO3

Anglojęzyczna transmisja z VALORANT Champions 2023 dostępna będzie na oficjalnym kanale VALORANTA na Twitchu. Po więcej informacji zapraszam do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

VALORANT Champions 2023