NRG i Giants grają dalej

W przypadku NRG, czyli formacji z Ameryki Północnej, kluczowy był mecz z ZETA DIVISION. Ardis "ardiis" Svarenieks i spółka mierzyli się z japońskim rodzynkiem i na pierwszej mapie pokonali go dopiero po dogrywce. Z kolej na mapie drugiej doszło do pogromu, bo NRG zniszczyło Japończyków wynikiem 13:1! Dalej grają również Giants. Formacja z Europy po zaciętym boju pozostawiła w pokonanym polu KRÜ Esports. A to oznacza, że to właśnie podopieczni organizacji Sergio Agüero żegnają się z mistrzostwami świata w gorzki sposób. Mówimy wszak tutaj o formacji, która jeszcze dwa lata temu finiszowała w najlepszej czwórce globu!

Komplet wyników szóstego dnia VALORANT Champions 2023:

11 sierpnia

Mecz przegranych grupy A

21:00 KRÜ Esports 0:2 Giants Lotus 10:13
Pearl 12:14
12 sierpnia

Mecz przegranych grupy C

00:00 NRG 2:0 ZETA DIVISION Bind 15:13
Haven 13:1

Kto nie podzieli losu NRG i odpadnie z gry?

A już dziś zaczyna się decydująca seria spotkań grupowych, ale nie zobaczymy w nich jeszcze ani NRG, ani Giants. Te ekipy czekają jeszcze na kolejne spotkania. Zamiast tego do spotkania o być albo nie być przystąpią obrońcy tytułu z LOUD. Przed nimi jednak piekielnie trudne zadanie, bo po drugiej stronie barykady stanie czołowy przedstawiciel regionu EMEA, czyli Natus Vincere. Później zaś odbędzie się bezpośredni pojedynek innego zespołu z naszej części świata, czyli FUT Esports, oraz T1. Obie drużyny, chociaż nie są bynajmniej najwyżej notowane, mają swoje ambicje. Ale przynajmniej jedna z nich na pewno im nie sprosta i odpadnie z najważniejszej imprezy roku.

Harmonogram siódmego dnia VALORANT Champions 2023:

12 sierpnia

Decydujący mecz grupy D

21:00 Natus Vincere vs LOUD BO3
13 sierpnia

Decydujący mecz grupy B

00:00 FUT Esports vs T1 BO3

Anglojęzyczna transmisja z VALORANT Champions 2023 dostępna będzie na oficjalnym kanale VALORANTA na Twitchu. Po więcej informacji zapraszam do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

VALORANT Champions 2023