Play-offy bez Polaków

Choć Tribe Gaming było o krok od kolejnego sukcesu w ramach turniejów z serii Golden Edition, drużyna Kacpra "Riqireza" Szczepańskiego poddała się potędze japońskiej formacji. Po spektakularnej wygranej przeciwko P51 EMME skład Polaka na ostatniej prostej został zdominowany przez NAVI. Na szczęście dla obu drużyn wynik tego starcia nic nie zmienia, bowiem mają już one swoje Złote Bilety na pokładzie. Miłośnicy Clash of Clans zaś zdecydowanie docenili spektakl zaprezentowany w tym starciu. Była to bowiem walka do ostatniej kropli krwi.

ClashMSTRS Gold prawie na finiszu

Cztery z ośmiu drużyn na liście po raz kolejny podejmują wyzwanie, walcząc o miejsce na Clash of Clans World Championship. Podczas Queso Cup i Rush Wars mieliśmy okazję obserwować już poczynania STRUT, United Gaming, INQUISITION czy drużyn spod szyldu Chasmac Gaming. Tym razem mają odrobinę większą szansę na sukces, ponieważ, nawet jeżeli reprezentanci Natus Vincere wygrają, Złoty Bilet przejdzie na następny w kolejności zespół. Warto jednak wspomnieć, że w trakcie ostatniej rundy NAVI nie przebyło ścieżki pozbawionej przeszkód. Na ich drodze stanęło zarówno M.S. Esports, jak i Chasmac Gaming EA. Obie te drużyny znajdują się też w playoffach, więc jest szansa, że Japończycy ponownie odbiją się od murów ich wiosek, pozbawieni szansy na wygraną.

Playoffy odbędą się z soboty na niedzielę, 19-20 sierpnia. Początek transmisji o godzinie 14:00.

Drużyny zakwalifikowane do playoffów ClashMSTRS:

1. NAVI 5. United Gaming GS
2. INQUISITION 6. Repotted Gaming
3. STRUT 7. M.S. Esports
4. Chasmac Gaming EA 8. United Gaming

Wszystkie szczegóły dotyczące turnieju zaś znajdują się na Twitterze oraz Instagramie. Relacje z wydarzenia w języku angielskim dostępne są na kanale Twitch oraz w serwisie YouTube.