EG vs PRX o finał, FNC vs LOUD o życie

Już o godzinie 21:00 czeka nas finał górnej drabinki VALORANT Champions. W tym pojawią się m.in. przedstawiciele Ameryki Północnej z Evil Geniuses, którzy jak dotychczas nie poznali jeszcze w Los Angeles smaku porażki. Podobnie jednak wyglądała droga Paper Rex, bo gracze singapurskiej organizacji również pozostają niepokonani. Przed nami zatem prawdziwie finałowa potyczka, bo z jednej strony zwycięzca już teraz będzie miał pewność, że zgarnie co najmniej wicemistrzostwo świata. Z drugiej zaś przegranego czeka potężne wyzwanie, czyli przełknięcie gorzkiej pigułki, jaką będzie pierwsza od wielu dni przegrana.

Kilka godzin później zejdziemy natomiast do drabinki przegranych. Tam naprzeciwko siebie staną mistrzowie Masters z Tokio, Fnatic, oraz broniące światowego czempionatu LOUD. Co ciekawe, obie te ekipy na tegorocznym Champions miały już okazję mierzyć się ze sobą. Miało to miejsce w 1. rundzie play-offów i wówczas górą byli ubiegłoroczni triumfatorzy VALORANT Champions. Tym bardziej więc Czarno-Pomarańczowi będą zobowiązani, by wziąć na oponentach rewanż. Mówimy tutaj przecież o głównych faworytach całego turnieju, dla których finisz poza podium, szczególnie po tak udanym sezonie, byłby ogromnym rozczarowaniem.

Czwartkowy harmonogram VALORANT Champions 2023:

24 sierpnia

Finał drabinki wygranych

21:00 Evil Geniuses vs Paper Rex BO3
25 sierpnia

3. runda drabinki przegranych

00:00 LOUD vs Fnatic BO3

Anglojęzyczna transmisja z VALORANT Champions 2023 dostępna będzie na oficjalnym kanale VALORANTA na Twitchu. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

VALORANT Champions 2023