Clash Royale League – bezkonkurencyjny Mohamed Light

Chociaż lista finalistów Clash Royale League składa się z aż 16 zawodników, bez wątpienia to właśnie jeden z nich wyróżnia się najbardziej. Mohamed "Mohamed Light" Tarek, który na swoim koncie ma liczne zwycięstwa z tytułem mistrza świata włącznie, ponownie pozostawił swoich przeciwników w cieniu niepewności. I to zdecydowanie nie jego ubiegłoroczne osiągi zasiewają ziarno strachu. Reprezentant Egiptu zdominował bowiem aż 5 z 7 sezonów ligowych 2023, wygrywając po drodze dwukrotnie Queso Cup Teams Edition oraz AMG Cup. Tym samym sprawił, że aż 4 zawodników na poniższej liście dostało się na nią z 2. miejsca.

O krok od znalezienia się na liście był też jeden z reprezentantów Polski, InThrill125, który na ostatniej prostej oddał zwycięstwo w ręce Vitora "Vitora75" Sousy.

Lista osób zakwalifikowanych do finałów CRL:

1. Mohamed Light 9. Morten
2. Pandora 10. Sosaa
3. Pedro 11. Adriel
4. Mugi 12. RUBÉN
5. Ardentoas 13. Airsurfer
6. Samuel Bassotto 14. Wallace
7. Vitor75 15. not afRaid
8. Faust 16. Higher

Finały Clash Royale League już za rogiem

Przed największym wydarzeniem w świecie Clash Royale czeka nas krótki odpoczynek od wrażeń. Ostateczne starcie najlepszych graczy z całego globu będzie miało bowiem miejsce dopiero 24-26 listopada. Jest to weekend pełen obfitości dla miłośników gier mobilnych, w szczególności tych od fińskiego wydawcy. W tym samym czasie odbędą się też bowiem mistrzostwa świata z Clash of Clans oraz Brawl Stars. Poniżej zaś zaprezentowana jest drabinka finałowa z CRL.

Przebieg CRL można śledzić za pośrednictwem Twittera oraz Instagrama dedykowanych esportowi z Clash Royale, a także na ich oficjalnej stronie. Wszystkie mecze transmitowane są zaś za pośrednictwem platformy YouTube oraz na kanale Twitch.