Team BDS Team BDS 0:1 JD Gaming

BDS z solidnym startem gry

Od początku gry JD z BDS dużo działo się na górnej alei. Pierwszą krew po zejściu dżunglera zgarnął Adam "Adam" Maaname, który zdecydował się na Garena i to nie wiedząc, co wybierze jego rywal (Ornn). Co prawda niedługo po tym Seo "Kanavi" Jin-hyeok wyłapał Francuza, natomiast to go nie powstrzymało. Adam później zgarnął jeszcze eliminację w walce przy Heraldzie i raz po raz samemu niszczył kolejne opancerzenia wieży. Aż wykończył całą strukturę, a potem poszedł pomóc swoim kolegom z dolnej alei. Natomiast JDG odpowiedziało skuteczną grą wokół środkowej linii oraz smoków, więc sytuacja była w miarę wyrównana.

JD Gaming dominuje w walkach

Losy rozgrywki całkowicie się odmieniły po potyczce przy Baronie. Najpierw wyłapany został Théo "Sheo" Borile, potem JDG zgarnęło fioletowego potwora, a na koniec obróciło w pył przeciwników, wygrywając walkę 5-0. Ze wzmocnieniem Nashora reprezentanci LoL Pro League bardzo szybko zniszczyli dolny inhibitor. A chwilę później potrójne zabójstwo Ahri zdobył Zhuo "knight" Ding, a jego formacja poszła po Nexus. To było momentalne zakończenie meczu.


Już za chwilę odbędzie się spotkanie G2 Esports vs Dplus KIA. Transmisja z mistrzostw dostępna jest z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji na temat League of Legends World Championship 2023 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Worlds 2023