Ostatnia tura biletów na IEM Katowice 2024

Bilety na katowicki IEM w grze Counter-Strike 2 dostępne będą od godziny 15:00 w różnych wariantach cenowych. Najtańszy to 1-dniowa przepustka na wyższy sektor Spodka. Tę będziemy mogli nabyć w cenie od 140 do 200 zł. Jeżeli jednak zależy wam na tym, by oglądać zmagania CS-owców przez wszystkie trzy dni play-offów, to możecie od razu kupić bilet 3-dniowy. W tym wypadku wyższy sektor wyceniono na 425 zł, niższy zaś na 700 zł. Dla najbardziej zapalonych (i zasobnych w gotówkę) przewidziano natomiast bilety premium. Te w trzecim rzucie wejściówek wyceniono na 1450 zł. Co otrzymujemy w zamian? Miejsce na wprost sceny, plakietkę uczestnika premium, tzw. goodie bag z prezentami związanymi z imprezą oraz darmowe napoje w postaci wody, napojów bezalkoholowych oraz piwa.

>> BILETY NA TURNIEJ CS2 W RAMACH IEM KATOWICE 2024 <<

Ale na tym nie koniec, bo o 16:00 pojawią się też wejściówki na zawody IEM Katowice 2024 w Starcraft II. Te odbędą się nie na scenie Spodka, a w audytorium w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Najtańszy bilet to ten jednodniowy, który organizator wycenił na 100-200 zł w zależności od miejsca. Jeżeli natomiast chcemy być obecni na trybunach przez wszystkie cztery dni, to musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 zł. Również w tym wypadku przewidziano bilety klasy premium. Poza gwarancją miejsca siedzącego blisko sceny dostaniemy plakietkę uczestnika premium, specjalny goodie bag oraz dostęp do darmowych napoi.

>> BILETY NA TURNIEJ SC2 W RAMACH IEM KATOWICE 2024 <<

IEM Katowice 2024 odbędzie się między 31 stycznia a 11 lutego. Podczas zawodów gracze Counter-Strike'a 2 walczyć będą o 1 milion dolarów, zaś zawodnicy Starcrafta II o 500 tysięcy dolarów. Zawodom towarzyszyć będą targi IEM EXPO, na które wstęp będzie darmowy.