Snax nie jak kRaSnaL

W grze pozostaje wszak Szymon "kRaSnaL" Mrozek, którego Monte zajęło pierwsze miejsce w swojej grupie. Tyle samo szczęścia nie miał za to Janusz "Snax" Pogorzelski. Jego GamerLegion w decydującym meczu zbioru B uległ bowiem Virtus.pro, w efekcie czego polski prowadzący wylądował za burtą. Podobny do GL los spotkał również dwa inne zespoły. Jako pierwsi do swojego hotelu po walizki mogli jechać reprezentanci TYLOO. Ci nie mieli żadnych szans w starciu z Turkami z Eternal Fire, którzy kilka godzin później okazali się katami kolejnego z rywali. Tym razem swoją przygodę ze szwedzkim lanem zakończyli reprezentanci Ameryki Północnej, czyli Nouns Esports.

Komplet sobotnich wyników ESL Challenger Jönköping 2023:

25 listopada

Mecz przegranych grupy A

10:00 TYLOO 0:2 Eternal Fire Vertigo 9:13
Overpass 4:13

Decydujący mecz grupy B

13:00 Virtus.pro 2:0 GamerLegion Ancient 13:7
Vertigo 13:10

Decydujący mecz grupy A

16:00 Nouns Esports 0:2 Eternal Fire Vertigo 3:13
Nuke 9:13

kRaSnaL po mistrzowski tytuł

A już dziś poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w ramach ESL Challenger Jönköping 2023. Dzień zainauguruje mecz z udziałem kRaSnaLa i Monte, którzy zmierzą się z Virtus.pro. A to oznacza, że Mrozek będzie miał szansę, by pomścić Snaxa. Kilka godzin później natomiast Eternal Fire spróbuje utrzeć nosa kolejnemu przeciwnikowi. Tym razem będzie to rewelacja turnieju, czyli MIBR, który jak na razie nie poznał jeszcze smaku porażki. Zwieńczeniem imprezy będzie wielki finał. Jego stawka będzie zresztą bardzo wysoka. Wszak mistrzowie zgarną nie tylko czek o wartości 50 tysięcy dolarów, ale jednocześnie otrzymają bezpośrednią przepustkę do ESL Pro League Season 19.

Niedzielny harmonogram ESL Challenger Jönköping 2023:

26 listopada

Półfinał

09:00 Monte vs Virtus.pro BO3
12:00 Eternal Fire vs MIBR BO3

Wielki finał

15:00 TBD vs TBD BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć można w ESL.TV. Po więcej informacji na temat ESL Challenger Jönköping 2023 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

ESL Challenger