Ultraliga TFT sezon siódmy

Minął kwartał. Remix Rumble zdążyło zadomowić się już w Teamfight Tactics. Zawodnicy czują się swobodnie w najnowszym secie. To też oznacza, że na ekrany powróci wkrótce Ultraliga TFT. Siódma edycja turnieju zawita na antenie Polsat Games i na platformach streamingowych już 4 stycznia o godzinie 17:45. W gronie komentatorów ujrzymy Macieja "Kezmana" Gramackiego, Cezarego "BlackFireIce" Cholewskiego oraz Asaikę.

Wśród uczestników turnieju ujrzymy bardzo wiele znanych nam już twarzy. Mamy między innymi mistrza pierwszej edycji Ultraligi i zdobywcę czwartego miejsca na TFT Reckoning World Championship, Kacpra "shircane" Piśniaka. Nie zabrakło też mistrza polski z ostatniej edycji, Andrzeja "traviscwata" Fiksa. W grupie A odnajdziemy też jedno z bardziej rozpoznawalnych na lokalnej i międzynarodowej scenie nazwisk, czyli Nadima "Leloucha" Maani, który na swoim koncie ma zarówno mistrza drugiego i piątego sezonu Ultraligi TFT, ale też pierwsze miejsce na Rising Legends: Dragonland.

Oto lista zawodników i podział na grupy:

Grupa A Grupa B
1. Lelouch 1. Dawidowski
2. Kubek5 2. Haskus
3. stinkyabuser 3. Left
4. Shreddin 4. Alanzq
5. Tusiek10 5. Zbrojson
6. traviscwat 6. Xsoren
7. Yuta 7. Fifek
8. Shircane 8. kubixon

Stali bywalcy Ultraligi

Większość powyższych pseudonimów już niejednokrotnie przewijała się przez szeregi uczetsników Ultraligi TFT. Wśród nich, oprócz wymienionych wcześniej mistrzów, mamy też uczestników poprzedniej edycji: Filipa "Fifka" Obajtka, Tomasza "Stinkyabusera" Knitera, Szymona "Shreddina" Jakubowskiego, Sebastiana "Leftoverture'a" Chajutina, Jakuba "kubixona" Warzechę czy Bartka "Zbrojsona" Zbroję. We wcześniejszych edycjach mieliśmy też okazję oglądać wystąpienia np. Mateusza "Alanzq"Jasińskiego.

Wszystkie mecze Ultraligi TFT będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji dotyczących sezonu Ultraligi TFT zapraszamy na oficjalną stronę rozgrywek.