Wydarzenie, które odbyło się w siedzibie H.4.0.S przy Marszałkowskiej 64 w Warszawie, przyciągnęło tłumy kibiców, gotowych świętować miłość do tej kultowej gry.

W finale turnieju Mikołaj "Elazer" Ogonowski, reprezentujący Team Liquid, okazał się triumfatorem, pokonując 4:2 Krystiana "Krystianera" Szczęsnego. Elazer, znany w świecie esportu, zaprezentował nie tylko umiejętności, ale także determinację i taktyczną doskonałość, co zaowocowało zasłużonym zwycięstwem.

Na trzecim miejscu podium uplasował się Piotr "Spirit" Walukiewicz, reprezentujący Natus Vincere, który również dostarczył niezapomnianych chwil swoim fanom.

Piotr "hypia" Adamski o turnieju:

Pragnę serdecznie pogratulować Mikołajowi "Elazer" Ogonowskiemu zasłużonego zwycięstwa w tegorocznym turnieju. Jego determinacja, umiejętności i profesjonalizm zasługują na najwyższe uznanie. Ale WY – Kibice – dostarczyliście najwięcej emocji! Wasz doping poniósłby nie jednego zawodnika do zwycięstwa! Wasze zaangażowanie sprawiło że wydarzenie było nie tylko turniejem, ale prawdziwym świętem dla miłośników Starcrafta.

Już teraz zapraszamy do śledzenia przyszłych wydarzeń w Warszawskim barze dla graczy – H.4.0.S i kontynuowania tej niesamowitej podróży w świecie esportu.

Źródło: informacja prasowa