Manchester City nowym klubem Setty'ego

Manchester City potwierdził bowiem, że klubu bronić będzie Iwo "Setty" Zając. 20-letni dziś gracz pierwsze kroki stawiał w polskich organizacjach, m.in. w Vex.eSport oraz GROM F1RST. Potem związany był też ze Spectrum ESC, Become Legends, a do października ubiegłego roku z ⁠Tundra Esports. W barwach tej ostatniej ekipy sięgnął po wicemistrzostwo Fortnite Champion Series: Global Championship 2023. Na swoim koncie ma też mistrzostwo Fortnite Champion Series: Invitational 2022. Oba sukcesy osiągnął, grając wraz z Michałem "Kamim" Kamińskim z Gaimin Gladiators.

Jestem naprawdę podekscytowany, że będę reprezentować Man City Esports. Nie mogę się doczekać, by założyć tę koszulkę. Mam duże ambicje na ten sezon. Mam nadzieję, że tym, co, jak sądzę, mogę osiągnąć na scenie Fortnite'a, uczynię kibiców dumnymi. Po czym, jak zakończyłem poprzedni sezon na drugim miejscu, chcę odzyskać tytuł FNCS Global Championship, a ponadto pomóc City w wygraniu pierwszego w historii FNCS – przyznał Setty w rozmowie z oficjalną stroną klubu. W tym roku wygrał on już jedną z rund Duos Cash Cup: Chapter 5 Season 1, a także zajął drugie miejsce w finałach 1. tygodnia Fortnite Champion Series Major1: Chapter 5 Season 1.

Obecnie Manchester City zatrudnia w sumie trzech graczy Fortnite'a. Poza Zającem są to również dwaj Duńczycy, tj. Konrad "Skram" Skram oraz Sebastian "Trippernn" Sommer.