Golden Spatula Cup

Już dzisiaj o godzinie 16:00 rozpocznie się ostateczne starcie o awans do finałów Rising Legends. Aktualnie w tabeli punktowej GSC w topowej szesnastce znajduje się aż trzech Polaków: aktualny mistrz Polski, czyli Andrzej "traviscwat" Fiks, a także Szymon "TSW5" Janas oraz Maciej "Kezman" Gramacki. Ubiegła edycja była jednak znacznie bardziej przychylna naszym zawodnikom niż nadchodzące Golden Spatula Cup #2. Wówczas bowiem w turnieju miało szansę uczestniczyć aż piętnastu reprezentantów naszego kraju. Tym razem mamy ich tylko ośmiu. Warto też wspomnieć, że sezon Remix Rumble jest pierwszym, który nie posiada trzech turniejów z serii GSC, a tylko dwa. Jest to związane z zagęszczeniem setów na przestrzeni roku, o czym zadecydowano kilka miesięcy temu.

GSC #2 z Polską reprezentacją

To oznacza też ograniczoną liczbę snapshotów, które decydują w znacznej części o kwalifikacjach i z których do dzisiejszego wydarzenia zakwalifikowali się Jakub "kubixon" Warzecha oraz Mateusz "alanzq" Jasiński. Wraz z nimi reprezentować nas będą przedstawiciele Ultraligi w składzie: Kacper "shircane" Piśniak, Nadim "Lelouch" Maani, Bartek "Zbrojson" Zbroja oraz Sebastian "Left" Chajutin. Z otwartych kwalifikacji zaś przeszli Szymon "Shreddin" Jakubowski oraz TEV1.

Polscy zawodnicy zakwalifikowani do Golden Spatula Cup #2:

1. Lelouch
2. alanzq
3. shreddin
4. Zbrojson
5. kubixon
6. Left
7. TEV1
8. shircane

Całość wydarzenia śledzić możecie za pośrednictwem Twittera (X) Rising Legends. Transmisja odbędzie się za pośrednictwem platform Twitch oraz YouTube. Informacje o przepszłych i przyszłych turniejach znajdziecie zaś tutaj.