Voice Chat na Meet at Rift

Meet at Rift staje się powoli tradycją dla polskiej społeczności zgromadzonej wokół gier Riot Games. Nie może więc na nim zabraknąć kluczowych punktów wydarzenia. W tym roku ponownie będziemy mieli okazję posłuchać prelekcji, znanych wszystkim jako Voice Chat.

Data i czas

Voice Chat odbywać się będzie przez dwa dni trwania festiwalu Meet at Rift, dostarczając uczestnikom wielu godzin fascynujących dyskusji oraz interakcji. Całość wydarzenia będzie miała miejsce w hali 4. warszawskiego EXPO XXI (sala D).

Prelegenci

Wśród znamienitych prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, znajdują się m.in.: Wojtek "Lewus" Strykowski, Gadają o Esporcie, Krystian "terp" Terpiński, Jules, Martyna "Meryl" Jachimowicz, Kanto, Jakub "Syzyfek" Bareła, Carolin "Wønder" Mrugała, Paula Zawadzka, Michał "Avahir" Kudliński, a także inni znani przedstawiciele społeczności.

Dodatkowo grono prelegentów Voice Chat zostało wzbogacone o członków społeczności, którzy dokonali samodzielnego zgłoszenia za pośrednictwem publicznego formularza. Są to m.in.: Michał "Bialito" Biały i Patryk Peret.

Tematyka

Panele dyskusyjne obejmą szeroką tematykę związaną zarówno z grami, jak i społecznością Riot Games. Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę, poznać kulisy branży oraz dowiedzieć się, jak skonstruowane są ulubione gry. Znajdą się też tematy, z których cenną wiedzę wyniesie każdy słuchacz np. o fizjoterapii w esporcie.

Pełna agenda przedstawia się następująco:

Harmonogram Voice Chat na Meet at Rift Winter 2024

Co więcej na Meet at Rift?

Oprócz Voice Chat, na Meet at rift zaplanowanych jest wiele atrakcji, które nie pozwolą się nudzić i wypełnią czas od otwarcia bram aż po ich zamknięcie. Sercem wydarzenia, jak co roku, będzie scena główna. Jej program wypełniony jest po brzegi przez dwa dni trwania festiwalu, zapewniając zarówno fanom esportu, jak i gamingu, wiele wrażeń. W harmonogramie znajdą się między innymi:

 • Meet at Rift Invitational: Turniej z udziałem polskich influencerów i profesjonalnych graczy w League of Legends. W puli nagród znajdzie się 20 000 PLN, o którą rywalizować będą cztery zespoły.
 • VALORANT x 2115: Finał turnieju, którego kwalifikacje są otwarte dla wszystkich. Zwycięzcy etapu online będą mieli okazję zagrać na głównej scenie Winter Meet at Rift 2024 razem z przedstawicielami labelu 2115.
 • Heroes of Cosplay: Międzynarodowy konkurs cosplay z dwiema kategoriami: League of Legends i VALORANT. Łączna pula nagród wynosi 4000 EUR. Zostanie ona podzielona równo pomiędzy obie kategorie. W konkursie weźmie udział 14 uczestników wybranych z etapu online – po siedmiu w każdej kategorii.

Pozostałe wydarzenia

Poza główną sceną, uczestnicy festiwalu będą mieli dostęp do różnorodnych stref, tworzących niepowtarzalną atmosferę wydarzenia:

 • Strefy Free to Play Riot Games: Dedykowanej graczom gier od wydawnictwa Riot Games, takich jak League of Legends, Teamfight Tactics, VALORANT, a także strefa mobilna we współpracy z producentem smartfonów – marką realme. Tam na najnowszych telefonach będzie można zanurzyć się w świecie Wild Rift. Na wszystkich strefach będą organizowane konkursy z atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi.
 • Riot Zone: Miejsce, gdzie będzie można spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami Riot Games.
 • Wioska League of Legends: Idealne miejsce do zrobienia zdjęć z cosplayerami i bliższego poznania przedmiotów z gry.
 • Stoiska drużyn esportowych, na których będzie można porozmawiać, zbić piątkę i zdobyć drużynowe gadżety.
 • Strefa Meet and Greet: w tym miejscu zawitają influencerzy – Damian "Nervarien" Ziaja, Krzysztof "ArQuel" Sauć, Wønder, Gadają o Esporcie, Lewus, Fryderyk "Veggie" Kozioł i wielu innych. Spotkania, rozmowy, autografy – wszystko, czego fani mogą oczekiwać.

Strefy partnerów wydarzenia, w tym:

 • Strefa Alior Banku i Mastercard, którzy są głównymi partnerami festiwalu od jego pierwszej edycji. W tym roku na gości będzie czekać strefa podzielona na dwie scenerie, bezpośrednio nawiązujące do kart płatniczych: zwycięskiej Ashe oraz magicznej Lulu. W tej strefie będzie można również zapoznać się z ofertą Konta dla graczy, które posiada wiele korzyści. Dodatkowo na strefie zaplanowanych jest wiele atrakcji dla gości – konkursy, challenge oraz spotkania z influencerami, streamerami i zawodnikami esportowymi.
 • Strefa Dooti Donuts: Na tej strefie nie zabraknie pysznej rywalizacji na okrągło nie tylko w ramach zwykłej rozgrywki Teamfight Tactics, lecz także w ramach ciekawych wyzwań. Ponadto każdy uczestnik wydarzenia będzie miał szansę zdobyć pysznego Donuta.
 • Strefa Żabki: Hot-dogi tu raczej nie będą głównym punktem. Znajdziecie zaś z pewnością inne smaczki. Na strefie i terenie całego eventu będzie można zagrać w dynamiczną grę terenową, Żabka Challenge. Specjalnie przygotowaną dla młodych entuzjastów esportu, Discorda i giveawayów, gdzie kibicować będa Jakub "Kubon" Turewicz i Veggie. Dodatkowo na wszystkich gości będzie czekało wiele atrakcji, wyzwań z nagrodami rzeczowymi oraz 1vs1 z Kubonem w League of Legends.
 • Strefa Endorfy: to miejsce, gdzie będzie można przetestować sprzęt i sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji opartej na grze Teamfight Tactics, aby ustalić, kto jest najlepszym graczem na oktagonie. Harmonogram strefy wypełniony będzie różnorodnymi wyzwaniami, w których będziecie mieli szansę zdobyć atrakcyjne nagrody.
 • Strefa realme: wyjątkowa przestrzeń dla wszystkich entuzjastów gier mobilnych i fanów nowoczesnych technologii. Odwiedzający będą mogli sprawdzić najnowsze smartfony marki – w tym topowego w segmencie „Nowego Mistrza” realme C67, który wyróżnia się mistrzowskim aparatem 108 MP i wysoką wydajnością, dzięki procesorowi Snapdragon 685. Wszystkie osoby, które odwiedzą tę strefę, będą mogły wziąć udział w konkursie i wyjątkowych aktywacjach, w których do wygrania będą liczne nagrody oraz gadżety ufundowane przez realme.

Śledźcie stronę internetową oraz media społecznościowe Meet at Rift, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi festiwalu oraz Voice Chat.

Źródło: informacja prasowa