Finały Ultraligi TFT tuż za rogiem

Już dzisiaj, o godzinie 17:45 na kanale Polsat Games oraz za pośrednictwem platformy LoL Esport będzie można obejrzeć ostatnie w tym sezonie zmagania najlepszych zawodników w kraju w ramach Ultraligi TFT. Dla aktualnego mistrza Polski jest to szansa na obronę tytułu. Rokowania traviscwata są stosunkowo wysokie. Przez cały sezon jego wyniki prezentowały się bardzo stabilnie. Niejednokrotnie otarł się o podium w fazie karuzeli i zdecydowanie zachował poziom w fazie bitwy. Zdołał też zabłysnąć na arenie międzynarodowej, gdzie wraz z Kacprem "shircanem" Piśniakiem zakwalifikowali się do finałów Rising Legends. Sam shircane zaś jest powracającą gwiazdą. W sezonie Reckoning zajął on bowiem czwarte miejsce w mistrzostwach świata. Podczas trwania Gizmos & Gadets zaś udało mu się zagrać u boku Bartka "Zbrojsona" Zbroi w finałach Rising Legends.

Lista zaprezentowana na ostateczne starcie w secie dziesiątym przepełniona jest znanymi nazwiskami. Wśród nich obecny jest chociażby były mistrz kraju i Europy, Nadim "Lelouch" Maani. Znajdziemy tu też ludzi znanych z wielu poprzednich sezonów Ultraligi TFT, jak Tymoteusz "Stinkyabuser" Kniter, Szymon "Shreddin" Jakubowski, Filip "Fifek" Obajtek oraz Mateusz "alanzq" Jasiński.

Uczestnicy finału mistrzostw polski w Teamfight Tactics:

1. traviscwat
2. Stinkyabuser
3. shreddin
4. Fifek
5. Zbrojson
6. shircane
7. alanzq
8. Lelouch

Wszystkie mecze Ultraligi będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Więcej informacji dotyczących szóstego sezonu Ultraligi TFT znajdziecie na oficjalnej stronie rozgrywek. Przebieg wydarzenia możecie śledzić tutaj.