mhL i Bambosh poza składem 9INE

I tak barw 9INE nie będzie już bronić Miłosz "mhL" Knasiak. Polski snajper został pozyskany z Teamu Falcons i miał przejąć schedę po Olku "hadesie" Miśkiewiczu. Teraz jednak, jak wynika z oficjalnego komunikatu Dziewiątek, jego transfer został anulowany, a sam mhL powrócił do Falcons. Tam prawdopodobnie ponownie usiądzie na ławce rezerwowych. Inaczej wygląda sytuacja Kacpra "Bambosha" Szlachty. Ten do drużyny trafił z Permitty Esports z łatką sporego talentu. I wygląda na to, że formacja nadal w niego wierzy. Dlatego też 18-latek, który wcześniej znany był pod nickiem KukuBambo, został przesunięty do akademii. Tam pod okiem Patryka "ponczka" Witesa ma rozwijać się dalej.

Brak wspólnej wizji oraz niewystarczające doświadczenie

Po tym, jak ENCE pozyskało rdzeń naszej drużyny, testowaliśmy różnych graczy i pozycje. Dodaliśmy do składu mhL-a, Bambosha oraz tomiko, a sam skład początkowo wydawał się obiecujący wszystkim zaangażowanym. Krótko po tym nawrot uznał, że z przyczyn osobistych potrzebuje nieco czasu poza trenerką. Przez to konieczne było znalezienie nowego trenera. To zakończyło się ogłoszeniem miniroxa. W tym okresie braliśmy udział w wielu otwartych eliminacjach, o włos tracąc szansę na udział w zamkniętym etapie walki o Majora w Kopenhadze. Zespół wspólnie grał i trenował, stając w końcu przed dwoma poważnymi wyzwaniami: brakiem wspólnej wizji oraz niewystarczającym doświadczeniem – możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie 9INE.

Na ten moment nie wiadomo, kto zajmie zwolnione przez mhL-a i Bambosha fotele. Według ostatnich plotek testowani mieli być Dawid "SaMey" Stańczak i Kamil "Sobol" Sobolewski, czyli byli reprezentanci Anonymo Esports. Nie ma jednak pewności, czy są oni jedynymi kandydatami, czy też formacja rozważa więcej kandydatur. Dodatkowo nie wiemy też, z kim Szlachta będzie występować w 9INE Academy. – Teraz przebudujemy nasz zespół i jesteśmy bardzo podekscytowani przyszłością. Nie możemy się doczekać, by już wkrótce podzielić się większą liczbą szczegółów na temat naszych planów zarówno dotyczących głównej drużyny, jak i akademii – zapewniają włodarze Dziewiątek.

Skład 9INE prezentuje się następująco:

Kamil "KEi" Pietkun
Wiktor "mynio" Kruk
Tomasz "tomiko" Uroda
Mikołaj "minirox" Michałków (trener)