Call of Duty: Modern Warfare III – Season 2 Reloaded

Po potężnym zrzucie zawartości sezonu 2 czeka Cię kolejny! Aktualizacja w środku sezonu już tu jest i oferuje jeszcze więcej możliwości na sianie chaosu i zniszczenia. Rywalizuj na kompaktowej mapie wieloosobowej 6 na 6, eksploruj zarośnięte i wywołujące gęsią skórkę warianty map i przygotuj się na tryby gry – Bounty i Juggermosh. Weź również udział w kolejnej misji fabularnej trybu Zombie, Dark Aether Rift i Warlord, i odkryj nowe, niezwykle interesujące miejsca w Fortune’s Keep. Gracze mogą też odblokować dwie nowe bronie, a także Aftermarket Parts, nowe wydarzenia sezonowe i wyzwania. W tym przepełnionym zawartością sezonie doświadczysz o wiele więcej niż ci się wydaje.

Przegląd Modern Warfare III

 • Nowa (zremasterowana) mapa dla wielu graczy 6 na 6. Odwiedź ponownie Das Haus, ale w zupełnie nowej lokacji, w której akcja przenosi się z ośrodka szkoleniowego na szczyt drapacza chmur.
 • Przedstawiamy Juggermosh. Wyeliminuj ważne cele w trybie Bounty, aby zdobyć dodatkowe punkty i walcz jako Juggernaut inspirowany Space Marines w trybie Juggermosh przez ograniczony czas.
 • Vortex: Decay’s Realm. Ruszaj ponownie do Vortexu z rozszerzoną pulą map, zawierającą nowe warianty Skidgrow i Airborne.

Szczegóły trybu Zombie

 • Nowa misja fabularna. Kontynuuj swoją podróż u boku Siergieja Ravenowa. Zostaniesz wciągnięty z powrotem do Dark Aether podczas badania nowej anomalii, przedstawiającej przerażające i ekscytujące wyzwania, z którymi nigdy wcześniej się nie spotkałeś.
 • Dark Aether Rift. Zbierz drużynę i podbij Dark Aether jeszcze raz w zupełnie nowej Dark Aether Rift. Zdobądź nowe, potężne nagrody.
 • Walcz z Warlordem Keresem. Do Exclusion Zone wkracza nowy Warlord, specjalista od broni chemicznej, który jest gotowy użyć wszelkich niezbędnych środków, aby unicestwić wrogich Operatorów.
 • Nowe schematy. Strzelaj i... strzelaj dalej z Mags of Holding. Przywołaj nieziemski dwukołowiec za pomocą Blood Burner Key. Powiększ swój oddział dzięki V-R11 Wonder Weapon.

Przegląd zmian w Warzone

 • Zbadaj mobilne POI w Vessel. Wejdź na pokład Research Vessel w Fortune’s Keep, nowym mobilnym punkcie POI krążącym wokół linii brzegowej wyspy.
 • Nowy Killstreak: Oczyść budynki z wrogów za pomocą tego powietrznego ataku, dziesiątkującego każdego w wybranym miejscu.
 • Nowe ulepszenia: Stwórz bezpieczną strefę za pomocą Portable Decontamination Station, chroniąc wszystkich Operatorów w obszarze jej działania.

I wiele więcej

 • Dwie nowe bronie. Pokonaj wrogów bronią SoulrenderMelee i zdominuj średni dystans za pomocą karabinu bojowego SOA Subverter.
 • Nowe oferty sklepu. W ponurej ciemności dalekiej przyszłości czai się tylko wojna! Warhammer 40,000 wkracza do sklepu w sezonie 2 wraz z Godzillą x Kong i nowym pakietem Diuny.
 • Nowe cotygodniowe wyzwania i wydarzenia. Zbieraj niesamowite nagrody, wypełniając tygodniowe zadania

Wyzwania i wydarzenia dostępne w połowie sezonu. Przejmij kontrolę nad tronem losu i zdobywaj PD, aby odblokować ekskluzywne nagrody w wydarzeniu Dune: Rule of Fate (od 6 do 13 marca). Chwyć za broń i wypełnij swoje obowiązki wobec Imperium w wydarzeniu Warhammer 40,000: For the Emperor! (13–27 marca) i wykonuj wyzwania we wszystkich grach, aby odblokować nagrody w wydarzeniu Vortex: Decay’s Realm (27 marca–3 kwietnia).

Nowa oferta sklepu: Warhammer 40,000, Godzilla x Kong, Dune

W sezonie 2 pojawią się trzy zestawy Warhammer 40 000 Store, zawierające operatorów inspirowanych Space Marines, Sisters of Battle i Astra Militarum. Stań się prawdziwym potworem dzięki nowemu zestawowi Godzilla x Kong i przywdziej płaszcz rodu Harkonnen w nowym zestawie Diuna: Part Two. Więcej informacji znajdziesz na blogu.

Aktualizacja śródsezonowa Season 2 Reloaded jest już dostępna na wszystkich platformach. Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu.

Źródło: informacja prasowa