ENCE i Snax spotkają się ponownie

Fani znad Wisły będą oczywiście przede wszystkim śledzić poczynania ENCE. Popularne Ośmiornice w ostatnich tygodniach zdecydowanie nie zachwycają, a wspomnienia udanego występu na Intel Extreme Masters Katowice 2024 stają się coraz bardziej odległe. Ba, pojawiają się nawet głosy, że ESL Pro League może być ostatnim dzwonkiem dla tej drużyny, a kolejne rozczarowanie może oznaczać zmiany. Ale nie ma co uprzedzać faktów, bo najpierw przed Olkiem "hadesem" Miśkiewiczem i spółką inauguracyjny bój. W tym zmierzą się oni z GamerLegionem, gdzie prowadzącym jest Janusz "Snax" Pogorzelski. Mistrz świata z 2014 roku będzie miał więc okazję, by ponownie spotkać się z hadesem i Pawłem "dychą" Dychą, wraz z którymi w 2022 roku zajął w barwach ENCE drugie miejsce na IEM Dallas.

W grupie C poza Ośmiornicami i GL rywalizować będą również MOUZ oraz Monte. Dowodzona przez Kamila "siuhego" Szkaradka formacja podejmie outsiderów trzeciego zbioru, Bad News Kangaroos. Z kolei Szymon "kRaSnaL" Mrozek i jego partnerzy skrzyżują miecze z grającym miksowo FORZE Esports. Mecz ten będzie mieć dodatkowy smaczek, gdyż FORZE pochodzi z Rosji, a Monte z Ukrainy. I ostatnio obie organizacje nie szczędziły sobie uszczypliwości. W grupie A o udany start postarają się podopieczni Filipa "NEO" Kubskiego z FaZe Clanu, których rywalem będzie Imperial Esports. Natomiast G2 Esports Wiktora "TaZa" Wojtasa w zbiorze B zagra z TYLOO. Grupa D to zaś Pera Esports Brajana "DGL-a" Lemechy. Odmienioną personalnie drużynę czeka bój z Complexity.

Pary 1. rundy ESL Pro League Season 19:

Grupa A
FaZe Clan vs imperial logoImperial Esports Virtus.pro vs Fnatic
Astralis vs Eternal Fire 3DMAX vs SAWSAW
Grupa B
Team Vitality vs Sharks Esports Team Falcons vs The MongolZTheMongolZ
M80 vs BetBoom Team TYLOO vs G2 Esports
Grupa C
MOUZ vs Bad News KangaroosBad News Kangaroos FURIA vs Team Liquid
ENCE vs GamerLegion FORZE Esports vs Monte
Grupa D
Complexity vs Pera Esports BIG vs BOSSBOSS
Ninjas in Pyjamas vs HEROIC FlyQuestFlyQuest vs Natus Vincere

ESL Pro League Season 19 odbędzie się między 23 kwietnia a 12 maja na Malcie i zaoferuje swoim uczestnikom m.in. bilet na Intel Extreme Masters Cologne 2024. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

ESL Pro League Season 19