siuhy i MOUZ znowu w grze

Co ciekawe, MOUZ zmierzy się z innym niż początkowo zapowiadano rywalem. Pierwotnie Kamil "siuhy" Szkaradek i jego partnerzy mieli przecież skrzyżować miecze z Cloud9. Problem w tym, że rosyjski skład został w ostatnich tygodniach mocno zdekompletowany i obecnie brakuje w nim aż trzech graczy. Z tego też powodu C9 wycofało się z rywalizacji. Awaryjne zaproszenie zgarnęła natomiast formacja wspierana przez sponsora tytułowego zawodów, czyli BetBoom Team. Skład ten, podobnie jak Myszy, obecny był w ostatnim sezonie ESL Pro League. Ba, niespodziewanie awansował tam nawet do play-offów. Nie ulega jednak wątpliwości, że to MOUZ będzie faworytem nadchodzącego meczu.

Kilka godzin później na serwerze zamelduje się także Team Falcons. Podopieczni saudyjskiej organizacji mieli z buta wejść na międzynarodową scenę, ale jak dotychczas ich występy to głównie pasmo rozczarowań. Brak awansu na Majora czy słabe występy w EPL-u i w eliminacjach do Esports World Cup 2024 sprawiły, że niektórzy podali już w wątpliwość sens tego projektu. I chociaż Sokoły się nie poddają, to pętla zaciska się coraz bardziej. Dziś kolejna szansa, by przełamać fatalną passę i pokazać, że ten zespół ma jednak sens. Po drugiej stronie barykady zamelduje się Virtus.pro, mocno wzmocnione przez doświadczonego Denisa "electroNica" Sharipova.

Poniedziałkowy harmonogram BetBoom Dacha Belgrade 2024:

14 maja

Mecz otwarcia grupy A

14:00 MOUZ vs BetBoom Team BO3
18:00 Virtus.pro vs Team Falcons BO3

Mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Po więcej informacji na temat BetBoom Dacha Belgrade 2024 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

BetBoom Dacha Belgrade 2024