alanzq w szczycie formy

Przed nami jeszcze jeden dzień w ramach Fazy Karuzeli, jednak już teraz z niemal całkowitą pewnością możemy przewidzieć jedno nazwisko, które zawita w finale. Choć w grupie A Tymoteusz "stinkyabuser" Kniter utrzymuje się na pierwszym miejscu od samego początku rozgrywek, to nie jemu należy się uznanie. Startując z drugiej lokaty, alanzq wyciągnął ciężką altylerię już drugiego dnia turnieju, pozbawiając swoich przeciwników w grupie B wszelkich nadziei. Swoją sześciopunktową przewagę z ubiegłego tygodnia poprawił na aż jedenaście punktów, zostawiając Bartłomieja "Nakashiego" Olejniczaka daleko w tyle.

Coraz bliżej końca

Choć przed nami jeszcze dwa etapy wydarzenia, już w przyszłym tygodniu turniej zakończy się dla czterech z szesnastu zawodników. Najciemniejsze chmury wiszą aktualnie nad Łukaszem "Sage'em" Strzyżewskim, który ubiegłego wieczoru ugrał tylko cztery punkty. Straty udało się nieco odrobić Michałowi "tuśkowi10" Wojciechowskiemu. To wciąż jednak o wiele za mało, by odbić się od dna. Nieciekawie wygląda też sytuacja aktualnego mistrza Polski, Andrzeja "traviscwata" Fiksa, oraz jego kolegi z drużyny i byłego posiadacza tytułu – Nadima "Leloucha" Maaniego. Panowie plasują się na siódmych lokatach odpowiednio w grupie A oraz B.

Ultraliga TFT po dwóch spotkaniach:

Grupa A Grupa B
1. stinkyabuser 34 1. alanzq 42
1. Zbrojson 32 2. Nakashi 31
3. Shreddin 30 3. Sh1rcane 30
4. PepeGladTFT 29 4. Fifek 28
5. Haskus 27 5. Left 27
5. Aki 25 6. kubixon 22
7. traviscwat 24 7. Lelouch 21
7. Sage 15 8. tusiek10 15

Wszystkie mecze Ultraligi będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi TFT znajdziecie na oficjalnej stronie rozgrywek. Przebieg wydarzenia możecie śledzić tutaj.