Gaming Insights to konferencja tworzona przez Organizację Studencką PANEUROPA, podczas której uczestnicy będą mogli zagłębić się w tajniki branży gamingowej oraz odkrywać jej bogate możliwości zawodowe. Wydarzenie ma miejsce 6 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Jeśli marzycie o karierze w branży gamingowej to "Gaming Insights" jest wydarzeniem dla Was. To tutaj poznacie możliwości zarobkowe w esporcie i produkcji gier. Dowiecie się również jak wejść na ten rynek oraz nauczycie się tworzyć innowacyjne produkty. Czeka Was mnóstwo rozrywki! – wspominają organizatorzy projektu.

Czego możecie się spodziewać?

 • Wystąpień doświadczonych prelegentów, którzy podzielą się swoimi sukcesami i udzielą wskazówek na temat budowania kariery w branży
 • Spotkań ze znanymi twórcami, projektantami, programistami i ekspertami w dziedzinie gier
 • Interaktywnych warsztatów, gdzie będziecie aktywnie uczestniczyć w praktycznych ćwiczeniach i dyskusjach grupowych

Jak prezentuje się program wydarzenia?

Podczas Gaming Insights prelekcje poprowadzą:

 • Dr Izabela Mrochen z MultiAccess Centre
  "Dostępność cyfrowa w grach"
 • Natalia Czul z The Farm 51 Group SA
  "CV szyte na gamedevową miarę – czyli czego nie może zabraknąć w Twoim CV, jeżeli szukasz praktyk lub pierwszej pracy w branży gier komputerowych"
 • Dominika Stala z The Farm 51 Group SA
  "Designerem być (albo nie być); oto jest pytanie – czyli kilka słów o tym, jak przygotować się do pracy Game Designera, a także o wyzwaniach, które czekają na Ciebie w tym zawodzie"
 • Artur Szymała z Bad Bones
  "Adaptacja komiksu Thorgal na grę fabularną"

>> Dołączcie do wydarzenia już dziś! Wstęp wolny! <<

O organizatorach

Central Europe Gamedev & E-Careers Festival:

CEGEF to dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się 6 i 7 czerwca 2024 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Podczas festiwalu będziecie mieli okazję poznać sposoby rozwijania kariery zawodowej w obszarze branży gamingowej, ze szczególnym naciskiem na gamedev, gaming i esport. Nie zabraknie wydarzeń takich jak hackathon w grze Roblox, warsztaty w ramach Strefy Wiedzy, wystąpienia ekspertów, jak również finałów ogólnopolskich turniejów esportowych.

Organizacja Studencka PANEUROPA:

Paneuropa to grupa otwartych na świat i ambitnych studentów, którzy nie boją się podejmować nowych wyzwań. Od 2000 roku z pasją zrealizowali ponad 120 projektów, zarówno biznesowych, jak i związanych z ich indywidualnymi zainteresowaniami. W każde wydarzenie, którego się podejmują, wkładają całe serce, aby zagwarantować Wam niezapomniane doświadczenia.

Odwiedźcie stronę Organizacji, aby dowiedzieć się więcej o ich działaniach!