IEM Dallas z polskimi graczami i polską transmisją

I chociaż na IEM Dallas zabraknie ENCE, to nie oznacza to, że nie pojawią się żadni rodacy. Nadal będzie komu kibicować! Przede wszystkim na linii startu zamelduje się Kamil "siuhy" Szkaradek. Ten wraz ze swoim MOUZ triumfował zarówno w ESL Pro League Season 19, jak i na BetBoom Dacha Belgrade 2024. Teraz więc Myszy będą miały okazję, by ustrzelić swoistego hat-tricka i przy tym zachować pierwsze miejsce w rankingu HLTV. Innym zawodnikiem z Polski będzie Szymon "kRaSnaL" Mrozek, którego Monte przystąpi do gry w ponownie odmienionym składzie. Warto także wspomnieć o dwóch polskich szkoleniowcach. I tak Filip "NEO" Kubski poprowadzi FaZe Clan. Z kolei Wiktor "TaZ" Wojtas stanie za plecami zawodników G2 Esports, wśród których znajdzie się m.in. mistrz świata z 2018 roku, Jacky "Stewie2K" Yip.

I tak jak na samych zawodach obecne będą polskie akcenty, tak nie zabraknie również polskiej transmisji. Ta z uwagi na nagromadzenie spotkań odbywać się będzie początkowo w ramach dwóch streamów prowadzonych na kanałach Piotra "izaka" Skowyrskiego w serwisach Twitch oraz YouTube. A co z samymi komentatorami? Tam oczywiście wiele znanych nazwisk. Swoim głosem odpowiednią oprawę IEM Dallas 2024 zapewnią choćby Maciej "Morgen" Żuchowski, Kuba "KubiK" Kubiak czy też Łukasz "Hermes" Pożyczek. Ale to oczywiście nie wszystko. Inni obecni to Radek "Mad1" Florkowski, Jakub "Swelder" Grzegorski, Olaf "Szeregowy" Ostrowski, Mikołaj "URF" Palimąka, Sławomir "Troglodyta" Bąk, Jakub "ThoreQ" Gertych, Dominik "Assassino" Gryzełko oraz Szczepan "Cherry" Wałęga.


Partnerami polskiej transmisji z IEM Dallas 2024 są Hellcase, logitech G oraz Alior Bank, a patronat medialny objął serwis Cybersport oraz radio RMF MAXX. Za realizację polskiej transmisji odpowiedzialne będzie GX Studio. Po więcej informacji na temat Intel Extreme Masters Dallas 2024 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Intel Extreme Masters IEM