paTiTek i partnerzy lepsi od gospodarzy

Wczoraj Patryk "paTiTek" Fabrowski i jego partnerzy nie mieli większego problemu z tym, by sięgnąć po zwycięstwo. Polak i jego partnerzy po dwóch wygranych 13:5 pozostawili w pokonanym polu gospodarzy z Dragon Ranger Gaming. Spora w tym zasługa naszego rodaka, który pod względem liczby zdobytych fragów był drugim najmocniejszym graczem na serwerze. Powody do świętowania miało również Gen.G Esports. Triumfatorzy VALORANT Masters Madrid także zgarnęli komplet punktów, chociaż przyszło im to o wiele trudniej. Mecz z Leviatán zaczęli oni wszak od porażki na Iceboksie i musieli odpowiedzieć na dwóch kolejnych mapach. Na swoje szczęście dokonali tego i w efekcie zwyciężyli z gośćmi z regionu amerykańskiego w stosunku 2:1.

Piątkowe wyniki VALORANT Masters Shanghai 2024:

24 maja

Drużyny z bilansem 0:0

10:00 Gen.G Esports 2:1 Leviatán Icebox 7:13
Lotus 13:5
Breeze 13:7
13:00 Team Heretics 2:0 Dragon Ranger Gaming Icebox 13:5
Sunset 13:5

paTiTek podejmie byłego pracodawcę

A już dziś pierwsze mecze o awans do fazy pucharowej. Na linii startu zameldują się cztery formacje, ale tylko dwie z nich będą mogły dziś być pewne miejsca w play-offach. Przed taką szansą staną m.in. paTiTek i spółka, aczkolwiek przed Heretics tym razem o wiele trudniejsze zadanie. Wszak podopiecznych hiszpańskiej organizacji czeka bój z G2 Esports, które na papierze wydaje się jednym z ważniejszych kandydatów do czołowych lokat. Dla samego Fabrowskiego będzie to okazja, by zagrać przeciwko swojemu byłemu pracodawcy. Wcześniej natomiast oglądać będziemy derby Azjii. W jednym narożniku pojawi się FPX, w drugim zaś Gen.G Esports. Faworytami będą oczywiście Koreańczycy, aczkolwiek Chińczyków po niedawnej wygranej z FUT Esports bynajmniej nie można skreślać.

Sobotni harmonogram VALORANT Masters Shanghai 2024:

25 maja

Drużyny z bilansem 1:0

10:00 FPX vs Gen.G Esports BO3
13:00 G2 Esports vs Team Heretics BO3

Mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Samo VALORANT Masters Shanghai 2024 potrwa do 24 marca. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

VALORANT Masters Shanghai 2024