Ultraliga TFT w Fazie Bitwy

Ultraliga TFT wkracza w Fazę Bitwy, by wyłonić ostatnią czwórkę finalistów wydarzenia. W dalszych potyczkach ujrzymy między innymi jednego z najbardziej obiecujących zawodników tego sezonu, Kacpra "Shi1rcane'a" Piśniaka, który zajął imponujące 4. miejsc na Golden Spatula Cup #2. Będzie tam też był mistrz Europy, Nadim "Lelouch" Maani, któremu ledwo udało się przedrzeć na 6. lokatę w grupie B. Niemniej jego kolega z drużyny, aktualny posiadacz tytułu mistrza kraju, nie zdołał nadrobić wypracowanych przez ostatnich kilka tygodni strat. Obok Andrzeja "traviscvata" Fiksa na liście straceńców znaleźli się też Łukasz "Sage" Strzyżewski, Jakub "kubixon" Warzecha oraz  Michał "tusiek10" Wojciechowski.

Wśród osób, które przez najbliższych kilka tygodni nie będą musiały się przejmować wynikami, znalazł się choćby debiutant, Bartłomiej "PeepogladTFT" Kaczorek. Na finał oczekują już też Artur "haskus" Twarowski, Sebastian "Left" Chajutin oraz aktualny faworyt turnieju, Mateusz "alanzq" Jasiński.  Wracając na koniec do tego, co dziać się będzie dziś, warto nadmienić, iż zmagania rozpoczną się o godzinie 17:45.

Końcowa klasyfikacja Fazy Karuzeli Ultraligi TFT:

Grupa A Grupa B
1. PeepogladTFT 43 1. alanzq 50
2. haskus 42 2. Left 41
3. Zbrojson 41 3. Nakashi 40
4. stinkyabuser 40 4. Fifek 37
5. Shreddin 36 5. Sh1rcane 37
6. Aki 35 6. Lelouch 33
7. traviscwat 32 7. kubixon 32
8. Sage 19 8. tusiek10 18

Wszystkie mecze Ultraligi będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi TFT znajdziecie na oficjalnej stronie rozgrywek. Przebieg wydarzenia możecie śledzić tutaj.