Fazę pucharową czas zacząć

Play-offy VALORANT Masters Shanghai oficjalnie ruszą o godzinie 10:00. Wtedy też na serwerze po raz pierwszy na tym turnieju zameldują się 100 Thieves. Przypomnijmy, że popularnych Złodziei zabrakło podczas poprzedniego lana w Madrycie, tym bardziej więc zależeć im będzie na dobrym rezultacie. Szczególnie że mają za sobą udaną kampanię w VALORANT Champions Tour Americas, gdzie finiszowali na samym szczycie. Czy przełoży się to na rezultat w Chinach? Pierwszą odpowiedź na to pytanie powinien nam dać już mecz FUT Esports. Turcy co prawda mieli swoje problemy podczas pierwszej fazy, ale niezaprzeczalnie nadal są groźni. Szczególnie że mają w swoich szeregach Mehmeta "cNeda" İpeka.

Kilka godzin później w akcji oglądać będziemy natomiast najlepszą ekipę z regionu EMEA. Mowa tutaj oczywiście o Fnatic. Czarno-Pomarańczowi po rozczarowującym końcu poprzedniej kampanii mają sporo do udowodnienia, bo znowu mówi się o nich jako o kandydatach do czołowych lokat. Teraz muszą pokazać, że faktycznie tak jest. Powstrzymać ich spróbują jednak Koreańczycy z Gen.G Esports. Ci przeszli niepokonani przez pierwszą fazę zawodów, pozostawiając w pokonanym polu zarówno Leviatán, jak i gospodarzy z FPX. Niemniej na papierze wygląda na to, że przed nimi najtrudniejszy jak dotychczas przeciwnik, napędzany choćby przez Timofeya "Chronicle'a" Khromova.

Czwartkowy harmonogram VALORANT Masters Shanghai 2024:

30 maja

Ćwierćfinał drabinki wygranych

10:00 100 Thieves vs FUT Esports BO3
13:00 Fnatic vs Gen.G Esports BO3

Mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Samo VALORANT Masters Shanghai 2024 potrwa do 24 marca. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

VALORANT Masters Shanghai 2024