paTiTek i Heretics lepsi od EDG

Wczoraj na VALORANT Masters wyższość ekipy, której członkiem jest Patryk "paTiTek" Fabrowski, musiało uznać Edward Gaming. Samo starcie zakończyło się po zaledwie dwóch mapach, a EDG zdobyło na nich w sumie tylko dziewięć rund. Szczególnie jednostronny przebieg miał Split, gdzie Heretics rozgromili swoich oponentów aż 13:3! Tym samym paTiTek i spółka pozostali w drabince wygranych, zaś ich rywale wyczerpali limit błędów. Miejsca na potknięcia nie mają już również zawodnicy Paper Rex. Wicemistrzowie świata po trzech mapach ulegli G2 Esports. To oznacza, że Samuraje zachowały status niepokonanej formacji, triumfując w trzecim spotkaniu z rzędu. Tym samym trwa ich zwycięski marsz, którego nie przerwały ani T1, ani Heretycy.

Piątkowe wyniki VALORANT Masters Shanghai 2024:

31 maja

Ćwierćfinał drabinki wygranych

10:00 Paper Rex 1:2 G2 Esports Split 13:7
Lotus 10:13
Bind 5:13
13:00 Edward Gaming 0:2 Team Heretics Sunset 6:13
Split 3:13

Pora na mecze o życie

Dziś kolejne mecze VALORANT Masters Shanghai 2024, ale nie dla wszystkich będą one szczęśliwe. Wszak dwie drużyny pożegnają się z turniejem i dalszą rywalizację śledzić będą co najwyżej w roli kibiców. Wiemy na pewno, że zmniejszy się reprezentacja regionu EMEA. A to dlatego, że naprzeciwko siebie staną Fnatic oraz FUT Esports. Faworytami będą w tym wypadku Czarno-Pomarańczowi, chociaż Turcy wydają się nieobliczalni. A dodatkowo mają mocne indywidualności. Kilka godzin później o życie zawalczą wicemistrzowie świata z Paper Rex. Ich rywalem będzie Edward Gaming, czyli najlepszy z przedstawicieli gospodarzy. Najlepszy i jednocześnie ostatni, więc ewentualna eliminacja EDG z pewnością będzie ogromnym ciosem dla chińskiego VALORANTA.

Sobotni harmonogram VALORANT Masters Shanghai 2024:

1 czerwca

1. runda drabinki przegranych

10:00 FUT Esports vs Fnatic BO3
13:00 Paper Rex vs Edward Gaming BO3

Mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Samo VALORANT Masters Shanghai 2024 potrwa do 24 marca. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

VALORANT Masters Shanghai 2024