G2 drugi raz ogrywa Heretics

Wszystko dlatego, że Patryk "paTiTek" Fabrowski i spółka wczoraj ponieśli porażkę na VALORANT Masters. Ponownie lepsze od Heretics okazało się G2 Esports, które wygrało 2:1. Co prawda to skład naszego rodaka zaczął lepiej, zgarniając Iceboksa, ale finalnie nie miało to znaczenia. Wszak to Samuraje triumfowali na kolejnych dwóch mapach, tj. Ascencie oraz Lotusie. I to oni pojawią się w finale górnej drabinki. Tam kolejną przeszkodą na ich drodze będzie Gen.G Esports. Koreańczycy w rozegranym wcześniej spotkaniu okazali się lepsi od 100 Thieves. Ale łatwo nie było, bo zarówno na Iceboksie, jak i na Ascencie formacja z Ameryki Północnej poddała się dopiero przy wyniku 10:13.

Niedzielne wyniki VALORANT Masters Shanghai 2024:

2 czerwca

Półfinał drabinki wygranych

10:00 100 Thieves 0:2 Gen.G Esports Icebox 10:13
Ascent 10:13
13:00 G2 Esports 2:1 Team Heretics Icebox 7:13
Ascent 13:11
Lotus 13:4

paTiTek i spółka w meczu o życie

Tak więc w poniedziałek ponownie przenosimy się do drabinki przegranych, gdzie nie ma już miejsca na błędy. Najpierw o życie zawalczą wicemistrzowie świata z Paper Rex, których oponentami będą 100 Thieves. Zanosi się więc na bardzo ciekawy mecz, którego faworyta tak naprawdę trudno jednoznacznie wskazać. Tym bardziej że PRX bynajmniej w Szanghaju nie zachwyca. Kilka godzin później natomiast będziemy świadkami bratobójczego boju dwóch składów z regionu EMEA. Heretics z paTiTkiem w składzie podejmą wtedy FUT Esports. Ostatnia potyczka tych dwóch zespołów miała miejsce jeszcze w play-offach VCT EMEA i wtedy Heretycy zatriumfowali 2:0. Pytanie, czy teraz, gdy stawka jest jeszcze większa, uda im się powtórzyć to osiągnięcie?

Poniedziałkowy harmonogram VALORANT Masters Shanghai 2024:

3 czerwca

2. runda drabinki przegranych

10:00 Paper Rex vs 100 Thieves BO3
13:00 FUT Esports vs Team Heretics BO3

Mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Samo VALORANT Masters Shanghai 2024 potrwa do 24 marca. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

VALORANT Masters Shanghai 2024