paTiTek zawalczy o miejsce na podium

Miejsca na błędy na VALORANT Masters nie ma Team Heretics. Ekipa Patryka "paTiTka" Fabrowskiego już jakiś czas temu spadła do drabinki przegranych, ale obroniła się. To dzięki wygranej z FUT Esports. Dziś natomiast skład naszego rodaka mierzyć się będzie z triumfatorami VALORANT Champions Tour w Ameryce. Mowa tutaj o 100 Thieves, którym udało się wyrzucić za burtę wicemistrzów świata z Paper Rex. Kto zatem będzie faworytem? Wydaje się, że będą to właśnie popularni Złodzieje. Niemniej paTiTek i Heretics już kilka razy na tym lanie zaskoczyli. Można więc spodziewać się, że i tym razem przynajmniej spróbują pokusić się o niespodziankę.

Wcześniej jednak czekać nas będzie bój dwóch niepokonanych jak dotychczas ekip. Jedną z nich będzie drugi obok 100T przedstawiciel VCT Americas, czyli G2 Esports. Samurajowie powoli urastają do miana głównych kandydatów do końcowego triumfu. Aczkolwiek teraz przed nimi najpoważniejszych chyba sprawdzian. Wszak po drugiej stronie barykady zjawi się Gen.G Esports. Koreańczycy z VALORANT Masters Madrid powrócili z wicemistrzowskim tytułem. Zasadnym jest więc zakładać, że w Szanghaju mogą co najmniej powtórzyć ten wynik. A jeżeli uda im się pokonać dziś G2, będą mogli być już tego pewni. To dlatego, że zwycięzca meczu dostanie się do wielkiego finału.

Poniedziałkowy harmonogram VALORANT Masters Shanghai 2024:

7 czerwca

Finał drabinki wygranych

09:00 Gen.G Esports vs G2 Esports BO3

3. runda drabinki przegranych

12:00 100 Thieves vs Team Heretics BO3

Mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Samo VALORANT Masters Shanghai 2024 potrwa do 24 marca. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

VALORANT Masters Shanghai 2024