Faza Bitwy po dniu drugim

Za nami Faza Bitwy, a to oznacza, że czworo nieszczęśników pożegnało się ostatniego wieczora z turniejem. Nie obyło się jednak po drodze bez niemałych niespodzianek. Jeszcze przed startem piątej rundy jednym z najbardziej zagrożonych eliminacją zawodników był Bartek "Zbrojson" Zbroja, który zamykał tabelę. Dwie wygrane z rzędu pozwoliły mu natomiast wspiąć się drastycznie po szczeblach rankingu.

Zdominowanie rundy siódmej pomogło też znacząco Nadimowi "Lelouchowi" Maani, który przed startem również znajdował się poza awansującą grupą. Nic jednak nie zdołało powstrzymać Szymona "Shreddina" Jakubowskiego oraz Filipa "Fifka" Obajtka, którzy mimo wielu zawirowań utrzymali swoje pozycje na szczycie.

Wszystko to odbyło się kosztem Bartłomieja "Nakashiego" Olejniczaka oraz Kacpra "Sh1rcane'a" Piśniaka, którzy zostali zepchnięci na miejsca szóste i siódme. Tym samym wraz z Alanem "Akim" Białym oraz Tymoteuszem "stinkyabuserem" Kniterem żegnają się oni z turniejem.

Klasyfikacja po zakończeniu Fazy Bitwy Ultraligi TFT:

1. Shreddin 47
2. Fifek 47
3. Lelouch 40
4. Zbrojson 36
5. Nakashi 33
6. Sh1rcane 31
7. Aki 30
8. stinkyabuser 24

Wszystkie mecze Ultraligi będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi TFT znajdziecie na oficjalnej stronie rozgrywek. Przebieg wydarzenia możecie śledzić tutaj.