Heretics i paTiTek wyrzucają 100 Thieves za burtę

Patryk "paTiTek" Fabrowski i jego Team Heretics wczoraj kontynuowali podróż przez dolną drabinkę. I ponownie okazali się lepsi od swoich rywali. Tym razem drużyna Polaka wyrzuciła za burtę najlepszy skład z Ameryki, czyli 100 Thieves. Co ciekawe, Heretycy do osiągnięcia sukcesu potrzebowali zaledwie dwóch map, a na Sunset kompletnie zniszczyli swoich oponentów. To właśnie tam doszło do pogromu w stosunku aż 13:1! Wcześniej poznaliśmy natomiast pierwszego finalistę szanghajskiego lana. Tym okazało się Gen.G Esports. Koreańczycy również wygrali wynikiem 2:0 z przedstawicielem VCT Americas. W tym wypadku gorycz porażki musiało przełknąć G2 Esports, chociaż trzeba nadmienić, iż Samuraje starali się przynajmniej podjąć rękawicę. Na staraniach się skończyło.

Piątkowe wyniki VALORANT Masters Shanghai 2024:

7 czerwca

Finał drabinki wygranych

09:00 Gen.G Esports 2:0 G2 Esports Lotus 13:8
Ascent 13:10

3. runda drabinki przegranych

12:00 100 Thieves 0:2 Team Heretics Bind 13:15
Sunset 1:13

paTiTek w wielkim finale?

A dziś czekać nas będzie tylko jedno spotkanie. W nim Team Heretics zagra z G2 Esports o drugie miejsce w wielkim finale VALORANT Masters Shanghai 2024. Obie ekipy miały już okazję mierzyć się ze sobą na tych zawodach i wtedy górą byli Samuraje. Ale to było dawno, bo jeszcze podczas pierwszego etapu. Od tego czasu paTiTek i spółka zdecydowanie okrzepli, toteż nie można ich jednoznacznie skreślać. Dla samego Fabrowskiego będzie to okazja, by zagrać przeciwko byłemu pracodawcy. Wszak Polak właśnie w barwach G2 zaczynał swoją karierę na wysokim poziomie w VALORANCIE, dominując region w pierwszych miesiącach europejskiej sceny. Czy nasz rodak zagra na nosie słynnej organizacji, której trykot kiedyś przywdziewał?

Sobotni harmonogram VALORANT Masters Shanghai 2024:

8 czerwca

Finał drabinki przegranych

09:00 G2 Esports vs Team Heretics BO5

Mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Samo VALORANT Masters Shanghai 2024 potrwa do 24 marca. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

VALORANT Masters Shanghai 2024