Heretics i paTiTek lepsi od G2!

I nikt się tego nie spodziewał, tym bardziej że w sobotę paTiTek i jego Team Heretics mierzyli się z naprawdę trudnym rywalem. Na ich drodze w finale dolnej drabinki stanęło bowiem G2 Esports. Z jednej strony Samuraje przegrali dotychczas jedynie jeden mecz, uznając wyższość Gen.G Esports. Z drugiej zaś podczas zawodów w Szanghaju pokonali już Heretyków w pierwszej fazie. Dlatego też to G2 przystępowało do sobotniego boju jako faworyt. Tymczasem to Heretics byli górą i to w stopniu naprawdę znacznym! Dość powiedzieć, że Fabrowski i jego partnerzy na trzech mapach oddali oponentom w sumie tylko 16 rund! Spora w tym zasługa naszego rodaka, który ustrzelił aż 50 fragów, co było drugim najlepszym wynikiem na serwerze.

Sobotnie wyniki VALORANT Masters Shanghai 2024:

8 czerwca

Finał drabinki przegranych

09:00 G2 Esports 0:3 Team Heretics Bind 2:13
Icebox 6:13
Lotus 8:13

paTiTek przed ostatecznym bojem

Na drodze Heretics pozostała więc już tylko ostatnia przeszkoda. Ale to taka z gatunku niemalże niemożliwych do pokonania. Gen.G podczas VALORANT Masters Shanghai nie poznało jeszcze smaku porażki. A na dodatek do Chin przyjechało jako wicemistrz VALORANT Masters z Madrytu. Koreańczycy bez wątpienia byli więc skazani na sukces i już teraz można powiedzieć, że każdy wynik inny niż ich triumf będzie ogromną niespodzianką. Ale też paTiTek i jego partnerzy na kończących się zawodach wielokrotnie lubowali się w sprawianiu niespodzianek. Tym bardziej więc teraz, gdy w przeciwieństwie do rywali nie mają na sobie żadnej presji, mogą pokusić się o to, by jeszcze raz zaskoczyć cały valorantowy świat. I przy okazji zgarnąć 350 tysięcy nagrody głównej.

Niedzielny harmonogram VALORANT Masters Shanghai 2024:

9 czerwca

Wielki finał

09:00 Gen.G Esports vs Team Heretics BO5

Mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Samo VALORANT Masters Shanghai 2024 potrwa do 24 marca. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

VALORANT Masters Shanghai 2024