Grashog znowu z Polakami?

Za dowodzenie w 500 Rush odpowiedzialny miałby być bowiem Denis "Grashog" Hristov. W CV 25-latka znajdziemy m.in. Pompa Team, x-kom AGO czy też HONORIS. Teraz zaś ponownie miałby on połączyć siły z przedstawicielami polskiej sceny Counter-Strike'a. Jak podają
Leaki PL & EU, pod skrzydła bułgarskiego IGL-a może trafić m.in. Błażej "zaNNN" Bączkowski, który dopiero co opuścił Projekt G, a w przeszłości reprezentował Illuminar Gaming. Poza nim sprowadzani mieliby być Kacper "next1me" Parakowski i Jakub "nestee" Lempart. Ten pierwszy to ESL Mistrz Polski w barwach Ignis Serpens, drugi natomiast grał w akademii słynnego GamerLegionu. Ostatnim elementem miałby być Jakub "aimy" Kleczkowski, który niedawno rozstał się z LODIS.

Gdyby plotki potwierdziły się, skład 500 Rush wyglądałby tak:

Denis "Grashog" Hristov
Jakub "nestee" Lempart
Kacper "next1me" Parakowski
Błażej "zaNNN" Bączkowski
Jakub "aimy" Kleczkowski

Więcej informacji o letnich transferach na scenie Counter-Strike'a 2:

Transferowa Szufla CS2


SPELLAN nowym prowadzącym?

W związku z tym, że Hristov miałby znaleźć się w składzie 500 Rush, konieczne byłoby znalezienie kogoś, kto zasili główną drużynę. Jak zapewnia, Vladislav Gromov, w tym wypadku włodarze organizacji mają rzekomo postawić na jednego z bardziej rozpoznawalnych graczy z Bułgarii. Teodor "SPELLAN" Nikolov, bo o nim tu mowa to 26-letni prowadzący z bogatym międzynarodowym dorobkiem. Wszak jego pracodawcami w przeszłości były choćby Windigo Gaming czy też MAD Lions. W tej drugiej organizacji współpracował on zresztą z Jakubem "kubenem" Gurczyńskim. Od marca tego roku jest on jednak bezrobotny, gdyż dobiegła końca jego przygoda z The Chosen Few.

Gdyby plotki potwierdziły się, skład 500 wyglądałby tak:

Georgi "SHiPZ" Grigorov
Aleks "⁠Rainwaker" Petrov
Blagoi "⁠oxygeN⁠" Dimitrov
Tsvetelin "⁠CeRq⁠" Dimitrov
Teodor "SPELLAN" Nikolov
Kaloyan "POP0V" Popov (trener)