Fot. Markus Fischer

MoonMeander usunięty z OG, Miracle i Cr1t odchodzą

David „MoonMeander” Tan ogłosił dzisiaj rano na swoim streamie, że został wyrzucony z OG. Zawodnik poinformował swoich fanów, że nie zna dokładnego powodu tej decyzji, jednak powiedziano mu, że nie był nią jego poziom gry.

Dodatkowo Moon stwierdził, że szeregi OG opuścili również Amer „Miracle-” Al-Barkawi i Andreas Franck „Cr1t-” Nielsen. Nie oznacza to jednak, że OG przestanie funkcjonować. Założyciele zespołu – Tal „Fly” Aizik oraz Johan „N0tail” Sundstein – mają zreformować drużynę i będą kontynuować grę pod zieloną banderą.

MoonMeander jednocześnie nie podał informacji o swojej przyszłości. Nie wiadomo do jakiego zespołu dołączy, ale zapowiedział, że najprawdopodobniej powróci do Ameryki. Na brak ofert nie może narzekać.

Zawodnik ten wypowiedział się również na temat plotek na temat trwającej obecnie karuzeli transferowej. Zdementował informacje, jakoby na scenie miałoby pojawić się wiele nowych twarzy. Według Tana, jedynym mniej znanym zawodnikiem, który może dołączyć do czołowej drużyny jest streamer i zawodnik z wysokim MMR-em – Mohammed „Attacker” Almheiri. MoonMeander przewiduje, że Attacker prawdopodobnie będzie grał dla OG.

MoonMeander był członkiem OG od samego początku. Razem z zespołem zwyciężył w dwóch Majorach – we Frankfurcie i w Manili. Poza tym udało mu się triumfować w trzech innych turniejach – DreamLeague Season 4 i 5 oraz ESL One Frankfurt 2016. Jednak sezon zakończył rozczarowującym wynikiem na The International 6. Razem z zespołem uplasował się na miejscach 9 – 12. Według strony esportsearnings Moon w barwach OG wygrał 611 000 dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic vs mousesports - statystyki z wczorajszych meczów

Wczoraj w ramach ESL Pro League odbyły się mecze z udziałem Fnatic oraz mousesports, które w ostatnich dniach dokonały zmian w swoich składach. Był to...