STS

20 000 PLN w puli nagród Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege by ESL

Podczas T-Mobile Warsaw Games Week 2016 odbędą się finały Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege by ESL. Turniej organizowany wspólnie przez ESL Polska i Ubisoft rozegrany zostanie na komputerach stacjonarnych, a jego pula nagród wyniesie 20 000 złotych. Przed finałami w Warszawie rozegrane zostaną kwalifikacje online i offline.

W Mistrzostwach Polski Rainbow Six: Siege by ESL na WGW zagra w sumie osiem drużyn. Dwie otrzymają bezpośrednie zaproszenia od organizatorów rozgrywek. Trzy internetowe turnieje kwalifikacyjne rozegrane zostaną kolejno 4, 7 i 9 października i wyłonią łącznie pięciu uczestników zawodów. Ostatnie miejsce zdobędzie zespół, który wygra kwalifikacje offline, które odbędą się 14 października podczas T-Mobile Warsaw Games Week na stoisku Rainbow Six: Siege. W zmaganiach mogą uczestniczyć gracze, którzy ukończyli 16. rok życia.

Uczestnicy finałów Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege by ESL:

  • 2 zaproszone drużyny
  • 5 drużyn z kwalifikacji online
  • 1 drużyna z kwalifikacji offline

Rozgrywki będzie można śledzić na żywo odwiedzając T-Mobile Warsaw Games Week oraz w internecie za pośrednictwem transmisji online. Rywalizacja odbywać się będzie na dedykowanej scenie. Osiem drużyn rywalizowało będzie w ramach Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege by ESL o 20 000 złotych, a połowę tej kwoty zgarnie zwycięzca.

Harmonogram kwalifikacji do Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege by ESL:

Podział nagród Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege by ESL:

1 miejsce: 10 000 złotych
2 miejsce: 5 000 złotych
3 – 4. miejsce: 2 500 złotych

Sprzedaż biletów na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 prowadzona jest tutaj.

Odwiedź stronę Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege by ESL

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Epsilon zakłada własną akademię młodzieżową

Ostatnimi czasy w CS:GO nastała moda na tworzenie drużyn młodzieżowych. Teraz tym tropem zdecydowała się pójść także belgijska organizacja Epsilon eSp...