Jeszcze wczoraj polska społeczność żyła świetnym występem Virtus.pro na ESL One New York 2016, ale w całym e-sportowych świecie działo się również sporo. W Zanim Wyjdziesz przypominamy kilka informacji.

Znany DJ inwestuje w Rogue

Steve Aoki - jeden z najbardziej znanych DJ-ów na świecie - zainwestował w Rogue, organizację, która w swoich szeregach posiada między innymi świetną drużynę Overwatch. Stał się on mniejszościowym udziałowcem.

Czytaj więcej

hooch poza Gambit

Dmitry „hooch” Bogdanov ogłosił za pośrednictwem Twittera, że odchodzi z Gambit Gaming. Ostatnim lanem, na którym pojawił się w tych barwach było Adrenaline Cyber League w Moskwie. Pojawiły się już plotki, że w składzie może zastąpić go Zeus - były zawodnik Natus Vincere.

Czytaj więcej

18 - latek wygrywa w Korei

Alex „Neeb” Sunderhaft podczas KeSPA Cup 2016 odniósł historyczny sukces. Jako pierwszy od 16 lat Foreigner sięgnął po mistrzowski tytuł w Korei, zdobywając tym samym 18 000 dolarów i 1500 punktów rankingowych WCS. Co ciekawe, dla 18 - latka było to również pierwsze zwycięstwo na tak dużym turnieju.

Czytaj więcej

Najlepsi gracze znów odwiedzą Katowice

ESL Arena w Katowicach po raz kolejny gościć najlepszych graczy. Tym razem zagrają tam uczestnicy europejskiej części Wargaming League Gold Series w World of Tanks. Już 23 października w Katowicach będą rywalizować cztery drużyny, w tym jedna z Polski - Utopia.

Czytaj więcej

Szczegóły finałów TWC 2016

Poznaliśmy szczegóły finałów nieoficjalnych Mistrzostw Świata 2016 w Counter-Strike: Global Offensive. Organizatorzy ogłosili, że zespoły rozpoczną rywalizację w jednej grupie, gdzie obowiązywał będzie system "każdy z każdym". Następnie wszyscy zagrają również w play-offach, które ze studia E-Frag przeniosą się do Kombank Areny.

Czytaj więcej

Polacy poznali rywali na WESG

Team Kinguin oraz Virtus.pro poznali grupowych rywali na europejskich finałach World Electronic Sports Games, które w najbliższy weekend odbędą się w Kijowie.

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
GODSENT Team EnVyUs Virtus.pro Team Dignitas
Team Kinguin Astralis Team Russia Epsilon eSports
Team 1 ALTERNATE aTTaX Norway LGR
Pixel fish123 Bpro k1ck
LDLC dd Guerilla Method EYESports

Czytaj więcej

Wraca ESL Pro League

Po przerwie związanej z ESL One New York wracają mecze ESL Pro League. Na dziś zaplanowano następujące starcia:

19:00 - EnVyUs vs HellRaisers
19:00 - Heroic vs FlipSid3
20:10 - HellRaisers vs EnVyUs
20:10 - FlipSid3 vs Heroic
21:20 - Virtus.pro vs mousesports
21:20 - NiP vs Fnatic
22:30 - mousesports vs Virtus.pro
22:30 - Fnatic vs NiP

Wybrane pojedynki z komentarzem Macieja "Morgena" Żuchowskiego transmitowane będą w ESL.TV Polska.