STS
fot. Riot Games

Ssumday i Fly odchodzą z KT Rolster

KT Rolster rozstaje się z kolejnymi zawodnikami. Tym razem padło na toplanera Kima „Ssumday’a” Chan-ho oraz midlanera Songa „Fly’a” Yong-juna. Według oficjalnego oświadczenia organizacja nie odnowiła kontraktów z wyżej wymienioną dwójką, gdyż obaj wyrazili chęć przeniesienia się do innego regionu. Podobnie było w przypadku marksmana No „Arrowa” Dong-hyeona i supporta Ha „Hachani’ego” Seung-chana, którzy również jasno […]

KT Rolster rozstaje się z kolejnymi zawodnikami. Tym razem padło na toplanera Kima „Ssumday’a” Chan-ho oraz midlanera Songa „Fly’a” Yong-juna.

Według oficjalnego oświadczenia organizacja nie odnowiła kontraktów z wyżej wymienioną dwójką, gdyż obaj wyrazili chęć przeniesienia się do innego regionu. Podobnie było w przypadku marksmana No „Arrowa” Dong-hyeona i supporta Ha „Hachani’ego” Seung-chana, którzy również jasno oznajmili, iż chcą spróbować swoich sił za wielką wodą.

Ssumday dołączył do KT Rolster Bullets w lutym 2013 roku. Po paru miesiącach wspólnej gry formacja zdołała zająć trzecie miejsce na NLB Spring 2013, wygrywając z SK Telecom T1 wynikiem 3:2. Rok później, występując już pod nazwą KT Rolster Arrow, ekipa zwyciężyła HOT6iX Champions Summer 2014, ogrywając w zaciętym pojedynku Samsung Galaxy Blue. Oprócz tego Ssumday był jednym z najlepiej prezentujących się toplanerów LCK zarówno w 2015 jak i 2016 roku.

Fly zasilił szeregi KT Rolster w grudniu ubiegłego roku. Zawodnik ten wykazuje się fenomenalnymi zagrywkami na środkowej alei i jest poważnym zagrożeniem nawet dla największych gwiazd LCK. W trzynastu spotkaniach play-offów LCK Summer 2016 uzyskał pokaźne KDA wynoszące 5,07.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Hatchý: to projekt, który zakłada, że będziemy ze sobą pracować przez długi czas

Adrian "Hatchý" Widera wraz ze swoimi zawodnikami przeprowadził się już do gaming house'u Teamu Kinguin, w którym od jutra rozpoczną wspólne przygotow...