fot. Riot Games

Poznaliśmy następców VandeRa i Forg1vena w H2K

W najbliższym sezonie na dolnej alejce H2K będzie występowało dwóch zawodników z Korei Południowej. Miejsce Forg1vena zajął Sin „Nuclear” Jeong-hyeon, zaś następcą VandeRa został Choi „Chei” Sun-ho.

Osobom, które nie śledziły uważnie koreańskiej sceny League of Legends oba nicki niewiele mogą mówić. Nuclear to marksman, którego przygoda z profesjonalnym graniem zaczęła się w Quvic E-Sports, a następnie występował także w Prime Clan i ekipach spod szyldu SBENU. Co ciekawe, zawodnik ten w historii zapisał się dzięki zdobyciu penty w starciu z KOO Tigers w ubiegłorocznym KeSPA Cup.

Ostatnią drużyną Cheia było natomiast Jin Air. Tę formację reprezentował od maja 2014 roku, najpierw grając w ekipie oznaczonej jako Stealths, a po zmianach wprowadzonych do LCK przeszedł do Greenwings. W ostatnim, letnim splicie LCK 2016, wraz z Jin Air Greenwings dotarł do drugiej rundy fazy pucharowej, gdzie jego ekipa musiała jednak uznać wyższość SK telecom T1.

Aktualny skład H2K:

  • Andrei „Odoamne” Pascu
  • Marcin „Jankos” Jankowski
  • Fabian „Febiven” Diepstraten
  • Sin „Nuclear” Jeong-hyeon
  • Choi „Chei” Sun-ho

Co ciekawe, H2K zaznaczyło, że obaj zawodnicy nie zostali jeszcze zaakceptowani przez Riot Games.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

RobbaN: Po raz pierwszy mamy prawdziwy zespół

FaZe Clan to dosyć ciekawy twór. Powstała na bazie dawnego G2 Esports drużyna od momentu swojego powstania przeszła szereg zmian personalnych. Zawsze...