STS

ROX Tigers w zupełnie nowym składzie na LCK 2017

Chociaż rozstanie ze wszystkimi zawodnikami zapowiadało koniec ROX Tigers, a pożegnalny post na Facebooku był zwiastunem końca działalności koreańskiej organizacji, to „Tygrysy” nie zamierzają odwieszać rękawic na kołek. Dzisiaj w nocy zaprezentowano zupełnie nowy skład, który podejmie walkę o mistrzostwo LCK. W drużynie pojawi się aż czterech graczy dotychczas występujących pod banderą Afreeca Freecs, w tym […]

Chociaż rozstanie ze wszystkimi zawodnikami zapowiadało koniec ROX Tigers, a pożegnalny post na Facebooku był zwiastunem końca działalności koreańskiej organizacji, to „Tygrysy” nie zamierzają odwieszać rękawic na kołek. Dzisiaj w nocy zaprezentowano zupełnie nowy skład, który podejmie walkę o mistrzostwo LCK.

W drużynie pojawi się aż czterech graczy dotychczas występujących pod banderą Afreeca Freecs, w tym ich midlaner – Son „Mickey” Young-min, którego plotki ostatnimi czasy wiązały z Origen. Skład dopełnią były gracz ESC Ever – Kim „Key” Han-gi oraz do niedawna grający w barwach CJ Entus Park „Shy” Sang-myeon, który będzie drugim obok Heo „Lindaranga” Man-heunga toplanerem drużyny.

Skład ROX Tigers na LCK 2017:

  • Top: Heo „Lindarang” Man-heung
  • Top: Park „Shy” Sang-myeon
  • Jungle: Yoon „SeongHwan” Seong-hwan
  • Mid: Son „Mickey” Young-min
  • AD carry: Gwon „Sangyoon” Sang-yun
  • Support: Kim „Key” Han-gi

Mimo iż udało im się pozyskać formację, której zgranie jest na przyzwoitym poziomie, to trudno oczekiwać od niej miejsca w czołówce koreańskiego rankingu. W minionym sezonie czwórka graczy z Afreeca Freecs nie zdołała zająć miejsca wyższego niż piąte, a ich szanse na awans na Worlds zostały pogrzebane przez Samsung Galaxy w drugiej rundzie Regional Qualifier.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiany na liście uczestników ESEA Global Challenge

Problemów wizowych zawodników e-sportowych ciąg dalszy. Tym razem dosięgły one graczy VG.CyberZen oraz BigGods. Obie formacje miały na początku styczn...