STS
fot. Bethesda

Quake Champions: prezentacja Nyx i Scalebearera

W grze Quake Champions będziemy mieć możliwość wyboru swojego własnego bohatera, posiadającego indywidualne umiejętności nie dostępne dla innych klas. Do tej pory Bethesda dzieliła się z nami tylko szczątkowymi informacjami na temat wszystkich czempionów, ale to już przeszłość.

Od ubiegłego tygodnia na oficjalnym kanale studia na YouTube prezentowane są krótkie filmy przedstawiające to, co dana postać potrafi. Jako pierwszą poznaliśmy Nyx, czyli agenta kuli pojmowania. Bohaterka ta to propozycja skierowana do osób lubiących dynamicznej poruszanie się połączone z możliwością zachodzenia przeciwników od pleców. Dzięki swojej zwinności Nyx potrafi odbijać się pod ścian, a ponadto dysponuje tymczasową niewidzialnością, która tutaj określana jest mianem „poruszania się między wymiarami”.

Kilka dni temu zaprezentowano nam z kolei Scalebearera, który w Quake Champions pełnić będzie rolę typowego berserkera. Galaktyczny watażka będzie postacią niezwykle wytrzymałą, przeznaczoną do krwiożerczych starć twarzą w twarz. Przydatna w takich sytuacjach staje się umiejętność aktywna, dzięki której czempion może tratować rywali, którzy znajdą się na jego drodze. Ponadto ogromne rozmiary Scalebearera sprawiają, że ten jest w stanie zmiażdżyć oponenta, jeśli uda mu się na nim wylądować.

Kolejny bohater przedstawiony zostanie już 29 marca. Wtedy poznamy więcej szczegółów odnośnie Anarkiego, nazywanego punkiem transhumanistą. Na ten moment zwiastuny kolejnych postaci zaplanowane są aż do końca maja, jednak już teraz Bethesda zapowiedziała, że lista dostępnych klas nie została jeszcze zamknięta.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Phoenix1

LCS NA: Phoenix1 w play-offach; C9 przegrywa z Immortals

Za nami kolejne pojedynki ósmej rundy LCS NA 2017 Spring Split. W nocy rozstrzygnięto cztery spotkania, które z pewnością dostarczyły wszystkim entuzj...