STS
Anarki
fot. Bethesda

Quake Champions: prezentacja Anarkiego

Quake Champions oprócz indywidualnych umiejętności strzeleckich, wymagać będzie od nas także wiedzy na temat poszczególnych postaci. Bohaterzy, w których możemy wcielić się podczas rozgrywki, mają swoje własne zdolności, niespotykane u innych klas. Dotychczas do gry trafiła Nyx oraz Scalebearer, teraz na arenach pojawi się także Anarki – Punk Transhumanista.

Anarki jest dobrze znany fanom całej serii, gdyż pojawiał się już w Quake III Arena. Dziś na oficjalnym kanale producenta Quake Champions na YouTube ukazał się krótki film przedstawiający do czego zdolna jest nowa postać. Anarki zdecydowanie jest jednym z twardszych bohaterów produkcji Bethesdy. Jego główną umiejętnością jest możliwość natychmiastowego wyleczenia się, dzięki czemu Anarki uzyskiwać będzie również zwiększoną szybkość ruchu na kilka sekund. Poza tym jego dodatkowym plusem jest zdolność kontrolowania swojej latającej deski, co znacznie wspomoże opanowanie jego ruchu w trakcie lotu.

Kolejnym dodatkiem do Quake Champions będzie Clutch, nazywany inaczej Przebudzoną Maszyną. Na areny wkroczy on już za niecałe dwa tygodnie, a mianowicie 12 kwietnia.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

mousesports i Gambit pojadą na DreamHack Tours 2017

Poznaliśmy już wszystkie sześć ekip, które otrzymały zaproszenia na DreamHack ASTRO Open Tours. Bilet na majowe zawody we Francji jako ostatnie dostał...