eUnited - organizacja, której podopiecznych mogliśmy oglądać przed miesiącem w LCS NA 2017 Summer Promotion Tournament - zdecydowała się na spore zmiany w swoim składzie. Włodarze zakontraktowali mistrza świata z 2014 roku Choi'a "DanDy'ego" In-kyu oraz znanego wszystkim z występów w NRG Esports midlanera - Lee "GBM" Chang-seoka. Dołączenie nowego dżunglera oczywiście jest następstwem niedawnego rozwiązania kontraktu z Erberkiem "Giliusem" Demirem, występującym w barwach eUnited od grudnia ubiegłego roku.

GBM przesiedział prawie całą wiosenną rundę profesjonalnych rozgrywek na ławce Teamu Vitality. Koreańczyk miał szanse wyjść na scenę w trykocie drużyny tylko raz w serii przeciwko Fnatic, którą Vitality przegrało wynikiem 1:2. Wcześniej zaś GBM występował w barwach NRG Esports w podstawowym składzie zarówno w wiosennym, jak i w letnim splicie LCS NA 2016.

DanDy dał się poznać fanom League of Legends, dzięki swojemu fantastycznym występom na Mistrzostwach Świata w 2014 roku. Grający wtedy dla Samsung White koreański dżungler okazał się być kluczowym zawodnikiem formacji. Po triumfie na Worldsach DanDy dołączył do chińskiego Vici Gaming, z którym ostatecznie rozstał się w listopadzie ubiegłego roku. Od tamtej pory DanDy pozostawał bez drużyny.

Aktualny skład eUnited prezentuje się następująco:

  • Toplaner - Eric "Licorice" Ritchie
  • Jungler - Choi "DanDy" In-kyu
  • Midlaner - Hampus "Fox" Myhre
  • Midlaner - Lee "GBM" Chang-seok
  • Marksman - Matthew "Deftly" Chen
  • Support - Tristan "Zeyzal" Stidam