LunaParkLoL
fot. Riot Games

Tencent z planami wybudowania miasteczka gamingowego

Tencent ujawnił plany wybudowania swego rodzaju miasteczka gamingowego, w którym miałby się znaleźć park rozrywki usytuowany w świecie League of Legends, e-sportowa uczelnia, park kultury i wiele innych atrakcji.

Chińska firma, która jest właścicielem Riot Games, ogłosiła, iż ma zamiar wybudować kilka obiektów w pełni związanych z e-sportem przy współpracy z miastem Wuhu. Oprócz lunaparku, uczelni oraz parku kultury wspomniano także o utworzeniu centrum kreatywności, parku przemysłu animacji i centrum przetwarzania danych w chmurze.

Można zatem powiedzieć, że inwestycja oraz pomysły na jakie wpadła chińska spółka są niesamowicie obiecujące. Niestety Tencent nie podał do publicznej wiadomości żadnych konkretnych ram czasowych, w których moglibyśmy oczekiwać zrealizowania ich inicjatywy.

Intrygujące natomiast jest to w jaki sposób mogłyby wyglądać atrakcje w parku rozrywki z motywami League of Legends. Czy moglibyśmy usiąść wygodnie w fotelu Corkiego i przejechać się kolejką górską poprzez tunele Rek’Sai? Czy zamiast typowych postaci Disneya spotykanych w tego typu miejscach zobaczylibyśmy Tibbersa albo Volibeara? Mamy nadzieję, że Tencent dotrzyma swoich słów i już wkrótce dowiemy się jak prezentować się będzie park rozrywki osadzony w świecie LoL-a.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tricked zamiast Gambit w zamkniętych eliminacjach do ESL One Cologne

ESL potwierdziło, że w zamkniętych europejskich eliminacjach do ESL One Cologne 2017 nie weźmie udziału Gambit Esports. Wschodnioeuropejska drużyna wy...