Po awansie Burger Flippers do Challenger Series Qualifier drużyna Wojciecha "Tabasko" Kruzy dostała się pod skrzydła amerykańskiej organizacji Reign. Wkrótce potem do składu dołączył były kolega Tabasko z czasów Teamu Kinguin - Paweł "delord" Szabla. Wtedy wydawało się, że dwójka Polaków znalazła odpowiednią organizację do walki o Challenger Series. Niestety, już pierwszego dnia w składzie Reign miejsce polskiego junglera zajął David "Jejky" Jakubec. Tabasko postanowił wyjaśnić całą sytuację oraz przedstawić powody, dla których nie zagrał w meczu z Wind And Rain.

W komentarzach pod powyższym postem Tabasko zaznaczył, że w dzisiejszym meczu przeciwko MnM Gaming wystąpi w pierwszym składzie. Manager drużyny, Michael Schorr na swoim Twitterze potwierdził tę informację oraz dodał, że miejsce Jorana "Speciala" Scheffera zajmie Louis "Polyokov" Hamet.

Po wczorajszej porażce z WAR razem z Millenium oraz EURONICS Gaming gracze Reign zamykają zestawienie A. Więcej informacji na temat Challenger Series Qualifier EU 2017 Summer znajdziecie w naszej relacji tekstowej.