VALORANT

VALORANT EAST: UNITED – Sezon 3

Jarosław Piłat27.08.2022, godz. 14:17
fot. VALORANT EAST: UNITED

Informacje

Nazwa VALORANT EAST: UNITED
Data 9 września – 13 listopada 2022
Miejsce online
Gra VALORANT
System 6 x Weekly Cup + 2 x Monthly Cup
Pula nagród Weekly Cup: 4 680 $ (6 x 780 $)
Monthly Cup: TBA
Mapy Haven, Bind, Ascent, Icebox, Breeze, Fracture, Pearl

Oficjalna transmisja

Na oficjalnej transmisji dostępne będą półfinały oraz finał każdego z Weekly Cup, a także wszystkie mecze obu odsłon Monthly Cup. Po informacje dotyczące transmisji z pozostałych meczów zachęcamy do śledzenia profili poszczególnych zawodników.

Weekly Cup #1

  • Liczba uczestników: 72 (kompletna lista dostępna pod tym adresem)
  • Data: 9-11 września
  • Format: drabinka pojedynczej eliminacji, wszystkie mecze BO3

Klasyfikacja końcowa top 16

1. Zero Tenacity 400 $ + awans na Monthly Cup #1
2. TENSTAR 200 $
3-4. ENTERPRISE, kokpiT 90$
5-8. INCOGNITO, Cyber Wolves, PURPURE, Reborn
7-16. LAND0DGERS, Cryptova, 325, garnuchy, Dagi, Finest Overwolf, Anonymo Mentos, Vx300

Drabinka od 1/16 finału:

1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinały Półfinały Finał
TENSTAR 2
homies 0
TENSTAR 2
LAND0DGERS 1
T1 exp 1
LAND0DGERS 2
TENSTAR 2
INCOGNITO 0
INCOGNITO 2
lorival 0
INCOGNITO 2
Cryptova 0
Cryptova 2
CAPYBARA GRRRRR 0
TENSTAR 2
ENTERPRISE 0
Cyber Wolves 2
CEX KINGS 0
Cyber Wolves 2
325 0
325 2
trashcan 0
Cyber Wolves 1
ENTERPRISE 2
ENTERPRISE 2
vroomvroom 0
ENTERPRISE 2
garnuchy 1
ACE eSports 0
garnuchy 2
TENSTAR 0
Zero Tenacity 2
Zero Tenacity 2
allstars 0
Zero Tenacity 2
Dagi 0
Gdyniatop4 0
Dagi 2
Zero Tenacity 2
PURPURE 0
Lenovo Honved 0
PURPURE 2
PURPURE 2
Finest Overwolf 0
WoofWoof 0
Finest Overwolf 2
Zero Tenacity 2
kokpiT 0
Anonymo 2
ECHO 1
Anonymo 1
Reborn 2
eXtreme Esports 0
Reborn 2
Reborn 1
kokpiT 2
Vx300 2
251RR PEAK 0
Vx300 1
kokpiT 2
kokpiT 2
XPEL 0

Wyniki od 1/16 finału:

9 września

1/16 finału

Gdyniatop4 0:2 Dagi BO3
Cryptova 2:0 CAPYBARA GRRRRR BO3
Zero Tenacity 2:0 allstars BO3
Finest Overwolf 2:0 WoofWoof BO3
garnuchy 2:0 ACE eSports BO3
Reborn 2:0 eXtreme Esports BO3
trashcan 0:2 325 BO3
INCOGNITO 2:0 lorival BO3
Ignis 0:2 kokpiT BO3
vroomvroom 0:2 ENTERPRISE BO3
ECHO 1:2 Anonymo Mentos BO3
Lenovo Honved 0:2 PURPURE BO3
LAND0DGERS 2:1 T1 exp BO3
Cyber Wolves 2:0 CEX KINGS BO3
251RR PEAK 0:2 Vx300 BO3
homies 0:2 TENSTAR BO3
10 września

1/8 finału

INCOGNITO 2:0 Cryptova BO3
Cyber Wolves 2:0 325 BO3
Finest Overwolf 0:2 PURPURE BO3
Zero Tenacity 2:0 Dagi BO3
Vx300 1:2 kokpiT BO3
Anonymo Mentos 1:2 Reborn BO3
garnuchy 1:2 ENTERPRISE BO3
TENSTAR 2:1 LAND0DGERS BO3

Ćwierćfinały

PURPURE 0:2 Zero Tenacity BO3
TENSTAR 2:0 INCOGNITO BO3
ENTERPRISE 2:1 Cyber Wolves BO3
Reborn 1:2 kokpiT BO3
11 września

Półfinały

ENTERPRISE 0:2 TENSTAR BO3
Zero Tenacity 2:0 kokpiT BO3

Finał

Zero Tenacity 2:0 TENSTAR BO3

Weekly Cup #2

  • Liczba uczestników: 57 (kompletna lista dostępna pod tym adresem)
  • Data: 16-18 września
  • Format: drabinka pojedynczej eliminacji, wszystkie mecze BO3

Klasyfikacja końcowa top 16

1. Gdyniatop4 400 $ + awans na Monthly Cup #1
2. bara10es 200 $
3-4. 5GOWIEN, kokpiT 90$
5-8. Z10 Academy, Vx300, NOM JR, Lenovo Honved
7-16. The Boys, any woman, PURPURE, L40, ENTERPRISE, Cryptova, Empire, ACE eSports

Drabinka od 1/16 finału:

1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinały Półfinały Finał
Zero Tenacity 1
5GOWIEN 2
5GOWIEN 2
The Boys 0
UWUWEWUE 1
The Boys 2
5GOWIEN 2
Z10 Academy 0
any woman 2
5STAR 1
any woman 1
Z10 Academy 2
Z10 Academy 2
roofburning 0
5GOWIEN 0
Gdyniatop4 2
Cyber Wolves 1
PURPURE 2
PURPURE 0
Gdyniatop4 2
Gdyniatop4 2
Radicals Esports 0
Gdyniatop4 2
Vx300 1
Vx300 2
fish123 0
Vx300 2
L40 0
Finest Overwolf 1
L40 2
Gdyniatop4 2
bara10es 1
ENTERPRISE 2
ECHO 0
ENTERPRISE 0
bara10es 2
pushme 0
bara10es 2
bara10es 2
NOM JR 0
Cryptova 2
allstars 0
Cryptova 0
NOM JR 2
NOM JR 2
KOLLEGIUM 0
bara10es 2
kokpiT 1
kokpiT 2
loseolnijottunk 1
kokpiT 2
Empire 0
Desert Gaming 0
Empire 2
kokpiT 2
Lenovo Honved 0
Lenovo Honved 2
too alpha 1
Lenovo Honved 2
ACE eSports 0
eXtreme Esports 1
ACE eSports 2

Wyniki od 1/16 finału:

16 września

1/16 finału

roofburning 0:2 Z10 Academy BO3
Desert Gaming 0:2 Empire BO3
bara10es 2:0 pushme BO3
KOLLEGIUM 0:2 NOM JR BO3
Radicals Esport 0:2 Gdyniatop4 BO3
Cryptova 2:0 allstars BO3
Zero Tenacity 1:2 5GOWIEN BO3
ACE eSports 2:1 eXtreme Esports BO3
PURPURE 2:1 Cyber Wolves BO3
Vx300 2:0 fish123 BO3
Finest Overwolf 1:2 L40 BO3
kokpiT 2:1 loseolnijottunk BO3
too alpha 1:2 Lenovo Honved BO3
ENTERPRISE 2:0 ECHO BO3
5STAR 1:2 any woman BO3
The Boys 2:1 UWUWEWUE BO3
17 września

1/8 finału

Vx300 2:0 L40 BO3
The Boys 0:2 5GOWIEN BO3
Empire 0:2 kokpiT BO3
Cryptova 0:2 NOM JR BO3
PURPURE 0:2 Gdyniatop4 BO3
Lenovo Honved 2:0 ACE eSports BO3
bara10es 2:0 ENTERPRISE BO3
any woman 1:2 Z10 Academy BO3

Ćwierćfinały

bara10es 2:0 NOM JR BO3
Lenovo Honved 0:2 kokpiT BO3
5GOWIEN 2:0 Z10 Academy BO3
Gdyniatop4 2:1 Vx300 BO3
18 września

Półfinały

5GOWIEN 0:2 Gdyniatop4 BO3
kokpiT 1:2 bara10es BO3

Finał

Gdyniatop4 2:1 bara10es BO3

Weekly Cup #3

  • Liczba uczestników: 51 (kompletna lista dostępna pod tym adresem)
  • Data: 23-25 września
  • Format: drabinka pojedynczej eliminacji, wszystkie mecze BO3

Klasyfikacja końcowa top 16

1. Anonymo Mentos 400 $ + awans na Monthly Cup #1
2. kokpiT 200 $
3-4. MAJTKOMAT EU, bara10es 90$
5-8. ENTERPRISE, Vx300, pushme
9-16. 8Pancakes, INCOGNITO, eXtreme Esports, WoofWoof, trashcan, Diamant Esports, Zero Tenacity, Cryptova

Drabinka od 1/16 finału:

1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinały Półfinały Finał
bara10es 2
Heblehabla 0
bara10es 2
8Pancakes 1
XYZ 0
8Pancakes 2
bara10es 2
ENTERPRISE 1
INCOGNITO 2
Reborn 0
INCOGNITO 1
ENTERPRISE 2
ENTERPRISE 2
PURPURE 1
bara10es 1
Anonymo 2
Anonymo 2
251RR PEAK 1
Anonymo 2
eXtreme Esports 0
Z10 Academy 0
eXtreme Esports 2
Anonymo 2
Vx300 1
Vx300 2
Outta school 0
Vx300 2
WoofWoof 0
WoofWoof 2
NextSir 1
Anonymo 2
kokpiT 1
kokpiT 2
qwertz 0
kokpiT 2
trashcan 0
LAND0DGERS 0
trashcan 2
kokpiT 1
MAJTKOMAT EU 2
Diamant Esports 2
FreeSouls 0
Diamant Esports 1
MAJTKOMAT EU 2
MAJTKOMAT EU 2
roofburning 0
kokpiT 2
MAJTKOMAT EU 0
Zero Tenacity 2
5STAR 0
Zero Tenacity 0
NOM JR 2
NOM JR 2
dywan 0
NOM JR 2
pushme 1
Finest Overwolf 0
pushme 2
pushme 2
Cryptova 0
Cryptova 2
Kodak Gaming 0

Wyniki od 1/16 finału:

23 września

1/16 finału

qwertz 0:2 kokpiT BO3
Outta school 0:2 Vx300 BO3
INCOGNITO 2:0 Reborn BO3
Diamant Esports 2:0 FreeSouls BO3
Cryptova 2:0 Kodak Gaming BO3
dywan 0:2 NOM JR BO3
Z10 Academy 0:2 eXtreme Esports BO3
Zero Tenacity 2:0 5STAR BO3
Heblehabla 0:2 bara10es BO3
XYZ 0:2 8Pancakes BO3
trashcan 2:0 LAND0DGERS BO3
NextSir 1:2 WoofWoof BO3
Finest Overwolf 0:2 pushme BO3
Anonymo Mentos 2:1 251RR PEAK BO3
PURPURE 1:2 ENTERPRISE BO3
MAJTKOMAT EU 2:0 roofburning BO3
24 września

1/8 finału

18:00 bara10es 2:1 8Pancakes BO3
18:00 INCOGNITO 1:2 ENTERPRISE BO3
18:00 Anonymo Mentos 2:0 eXtreme Esports BO3
18:00 Vx300 2:0 WoofWoof BO3
18:00 kokpiT 2:0 trashcan BO3
18:00 Diamant Esports 1:2 MAJTKOMAT EU BO3
18:00 Zero Tenacity 0:2 NOM JR BO3
18:00 pushme 2:0 Cryptova BO3

Ćwierćfinały

ASAP bara10es 2:1 ENTERPRISE BO3
ASAP Anonymo Mentos 2:1 Vx300 BO3
ASAP MAJTKOMAT EU 2:1 kokpiT BO3
ASAP NOM JR 2:1 pushme BO3
25 września

Półfinały

13:30 MAJTKOMAT EU 0:2 kokpiT BO3
13:30 Anonymo Mentos 2:1 bara10es BO3

Finał

ASAP Anonymo Mentos 2:1 kokpiT BO3

Monthly Cup #1

  • Liczba uczestników: 4
  • Data: 1-2 października
  • Format: drabinka podwójnej eliminacji (GSL), wszystkie mecze BO3

Uczestnicy

Dsyre logo

Zero Tenacity

Dsyre Elevate

Anonymo Mentos

NOM JR

Ayke caydeN vilczek UndeadXP
kenobi N A I S Kamisseq splinter
qxv Tag kvmilhvh Rave
xiTsha WACKIE nyczu
jas xazyyy NOKOCU
Patr1k (trener) Simoz (trener) nightmareK

Drabinka

Półfinał UB Finał UB Finał
Anonymo Mentos 2
Dsyre logo Dsyre Elevate 0
Anonymo Mentos 0
NOM JR 2
Zero Tenacity 1 NOM JR 2
NOM JR 2 Zero Tenacity 0
1. runda LB Finał LB
Anonymo Mentos 1
Zero Tenacity 2
Dsyre logo Dsyre Elevate 0
Zero Tenacity 2

Harmonogram

1 października

1. runda drabinki wygranych

14:00 Anonymo Mentos 2:0 Dsyre logo Dsyre Elevate BO3
16:00 Zero Tenacity 1:2 NOM JR BO3

Finał drabinki wygranych

18:00 Anonymo Mentos 0:2 NOM JR BO3
2 października

1. runda drabinki przegranych

14:00 Zero Tenacity 2:1 Dsyre logo Dsyre Elevate BO3

Finał drabinki przegranych

16:00 Anonymo Mentos 1:2 Zero Tenacity BO3

Wielki finał

18:00 NOM JR 2:0 Zero Tenacity BO3

Weekly Cup #4

  • Liczba uczestników: 44 (kompletna lista dostępna pod tym adresem)
  • Data: 7-9 października
  • Format: drabinka pojedynczej eliminacji, wszystkie mecze BO3

*UWAGA: Organizatorzy odebrali miejsce w Monthly Cup #2 MAJTKOMATOWI EU i przekazali je drugiemu w klasyfikacji Anonymo Mentos. (źródło)


Klasyfikacja końcowa top 16

1. MAJTKOMAT EU* 400 $
2. Anonymo Mentos* 200 $ + awans na Monthly Cup #2
3-4. 8Pancakes, kokpiT 90$
5-8. L40, 251RR PEAK, WoofWoof, Vx300
9-16. Dream Vision, Z10 Academy, XIXELLONJAT, Background, HAZARDERS, ThunderFlash, Abstruse, Reborn

Drabinka od 1/16 finału:

1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinały Półfinały Finał
Anonymo Mentos 2
LucidDreamers 0
Anonymo Mentos 2
Dream Vision 1
Dream Vision 2
tygryski 0
Anonymo Mentos 2
L40 0
Cryptova 0
L40 2
L40 2
Z10 Academy 0
Z10 Academy 2
steaua BUC 1
Anonymo Mentos 2
8Pancakes 1
Lenovo Honved 0
XIXELLONJAT 2
XIXELLONJAT 0
251RR PEAK 2
251RR PEAK 2
Zwierzyniec 0
251RR PEAK 1
8Pancakes 2
INCOGNITO 1
8Pancakes 2
8Pancakes 2
Background 1
2 Mount Esports 0
Background 2
Anonymo Mentos 0
MAJTKOMAT EU 2
kokpiT 2
eXtreme Esports 0
kokpiT 2
HAZARDERS 0
GODESS 0
HAZARDERS 2
kokpiT 2
WoofWoof 0
WoofWoof 2
Rejects Gaming 0
WoofWoof 2
ThunderFlash 0
ThunderFlash 2
FLY5 0
kokpiT 0
MAJTKOMAT EU 2
MAJTKOMAT EU 2
Fulgor Esports 0
MAJTKOMAT EU 2
Abstruse 0
Yamete Kudasai 1
Abstruse 2
MAJTKOMAT EU 2
Vx300 0
Vx300 2
ACE eSports 0
Vx300 2
Reborn 0
Reborn 2
SWING LIKE TURK 0

Wyniki od 1/16 finału:

7 października

1/16 finału

Z10 Academy 2:1 steaua BUC BO3
L40 2:0 Cryptova BO3
Reborn 2:0 SWING LIKE TURK BO3
LucidDreamers 0:2 Anonymo Mentos BO3
ACE eSports 0:2 Vx300 BO3
XIXELLONJAT 2:0 Lenovo Honved BO3
8Pancakes 2:1 INCOGNITO BO3
ThunderFlash 2:0 FLY5 BO3
Fulgor Esports 0:2 MAJTKOMAT EU BO3
2 Mount Esports 0:2 Background BO3
Rejects Gaming 0:2 WoofWoof BO3
kokpiT 2:0 eXtreme Esports BO3
HAZARDERS 2:0 GODESS BO3
Yamete Kudasai 1:2 Abstruse BO3
251RR PEAK 2:0 Zwierzyniec BO3
Dream Vision 2:0 tygryski BO3
8 października

1/8 finału

18:00 251RR PEAK 2:0 XIXELLONJAT BO3
18:00 ThunderFlash 0:2 WoofWoof BO3
18:00 Anonymo Mentos 2:1 Dream Visions BO3
18:00 MAJTKOMAT EU 2:0 Abstruse BO3
18:00 Reborn 0:2 Vx300 BO3
18:00 HAZARDERS 0:2 kokpiT BO3
18:00 Background 1:2 8Pancakes BO3
18:00 Z10 Academy 0:2 L40 BO3

Ćwierćfinały

ASAP Anonymo Mentos 2:0 L40 BO3
ASAP 251RR PEAK 1:2 8Pancakes BO3
ASAP kokpiT 2:0 WoofWoof BO3
ASAP MAJTKOMAT EU 2:0 Vx300 BO3
9 października

Półfinały

13:30 Anonymo Mentos 2:1 8Pancakes BO3
13:30 kokpiT 0:2 MAJTKOMAT EU BO3

Finał

ASAP Anonymo Mentos 1:2* MAJTKOMAT EU BO3

Weekly Cup #5

  • Liczba uczestników: 47 (pełna lista dostępna pod tym adresem)
  • Data: 14-16 października
  • Format: drabinka pojedynczej eliminacji, wszystkie mecze BO3

*UWAGA: Organizatorzy przyznali walkower ENTERPRISE w ćwierćfinale z JUSTDANCE. (źródło)


Klasyfikacja końcowa top 16

1. ENTERPRISE 400 $ + awans na Monthly Cup #2
2. Anonymo Mentos 200 $
3-4. Divinity, TENSTAR 90$
5-8. JUSTDANCE, 8Pancakes, INCOGNITO, kokpiT
9-16. MAJTKOMAT EU, L40, Avengers, Cryptova, LODIS, Cyber Wolves, PURPURE, Dream Vision

Drabinka od 1/16 finału:

1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinały Półfinały Finał
MAJTKOMAT EU 2
mix5 0
MAJTKOMAT EU 1
JUSTDANCE 2
purple heart 1
JUSTDANCE 2
JUSTDANCE
ENTERPRISE wo*
ENTERPRISE 2
baiters clan 0
ENTERPRISE 2
L40 0
Lenovo Honved 0
L40 2
ENTERPRISE 2
Divinity 1
8Pancakes 2
Mujiki 0
8Pancakes 2
Avengers 0
Avengers 2
FLY5 0
8Pancakes 0
Divinity 2
Divinity 2
DsyreElevate 0
Divinity 2
Cryptova 0
Cryptova 2
HAZARDERS 0
ENTERPRISE 2
Anonymo Mentos 1
Anonymo Mentos 2
Abstruse 0
Anonymo Mentos 2
Lodis 0
Lodis 2
Reborn 0
Anonymo Mentos 2
INCOGNITO 0
Cyber Wolves 2
Max15Characters 0
Cyber Wolves 0
INCOGNITO 2
INCOGNITO 2
LATIN GAMING 0
Anonymo Mentos 2
TENSTAR 1
kokpiT 2
GETSUGATENSHOU 0
kokpiT 2
PURPURE 0
trashcan 0
PURPURE 2
kokpiT 0
TENSTAR 2
TENSTAR 2
UwU 0
TENSTAR 2
Dream Vision 0
NOM JR 0
Dream Vision 2

Wyniki od 1/16 finału:

14 października

1/16 finału

MAJTKOMAT EU 2:0 mix5 BO3
purple heart 1:2 JUSTDANCE BO3
ENTERPRISE 2:0 baiters clan BO3
Lenovo Honved 0:2 L40 BO3
8Pancakes 2:0 Mujiki BO3
Avengers 2:0 FLY5 BO3
Divinity 2:0 Dsyre logo DsyreElevate BO3
Cryptova 2:0 HAZARDERS BO3
Anonymo Mentos 2:0 Abstruse BO3
Lodis 2:0 Reborn BO3
Cyber Wolves 2:0 Max15Characters BO3
INCOGNITO 2:0 LATIN GAMING BO3
kokpiT 2:0 GETSUGATENSHOU BO3
trashcan 0:2 PURPURE BO3
TENSTAR 2:0 UwU BO3
NOM JR 0:2 Dream Vision BO3
15 października

1/8 finału

18:00 MAJTKOMAT EU 1:2 JUSTDANCE BO3
18:00 ENTERPRISE 2:0 L40 BO3
18:00 8Pancakes 2:0 Avengers BO3
18:00 Divinity 2:0 Cryptova BO3
18:00 Anonymo Mentos 2:0 LODIS BO3
18:00 Cyber Wolves 0:2 INCOGNITO BO3
18:00 kokpiT 2:0 PURPURE BO3
18:00 TENSTAR 2:0 Dream Vision BO3

Ćwierćfinały

ASAP JUSTDANCE 0:1
(wo)*
ENTERPRISE BO3
ASAP 8Pancakes 0:2 Divinity BO3
ASAP Anonymo Mentos 2:0 INCOGNITO BO3
ASAP kokpiT 0:2 TENSTAR BO3
16 października

Półfinały

13:30 ENTERPRISE 2:1 Divinity BO3
13:30 Anonymo Mentos 2:1 TENSTAR BO3

Finał

ASAP ENTERPRISE 2:1 Anonymo Mentos BO3

Weekly Cup #6

  • Lista uczestników: 39
  • (pełna lista dostępna pod tym adresem)
  • Data: 20-22 października
  • Format: drabinka pojedynczej eliminacji, wszystkie mecze BO3

Klasyfikacja końcowa top 16

1. Diamant Esports 400 $ + awans na Monthly Cup #2
2. Lenovo Honved 200 $
3-4. MAJTKOMAT, kokpiT 90$
5-8. Lodis, LATIN GAMING, Cyber Wolves, LIL PUMP ESPORT
9-16. ThunderFlash, WoofWoof, Revers, Avengers, glupole, Reborn, Rejects Gaming, Cryptova

Drabinka od 1/16 finału:

1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinały Półfinały Finał
MAJTKOMAT EU 2
Dream Vision 1
MAJTKOMAT EU 2
ThunderFlash 0
Desert Gaming 1
ThunderFlash 2
MAJTKOMAT EU 2
Lodis 0
WoofWoof 2
2 Mount Esports 0
WoofWoof 1
Lodis 2
Lodis 2
proste_mordzie 0
MAJTKOMAT EU 1
Diamant Esports 2
INCOGNITO 0
Revers 2
Revers 0
LATIN GAMING 2
aCe Esports 0
LATIN GAMING 2
LATIN GAMING 0
Diamant Esports 2
Diamant Esports 2
Blazing Parrots 0
Diamant Esports 2
Avengers 0
Avengers 2
Banda 1
Diamant Esports 2
Lenovo Honved 0
Cyber Wolves 2
8Pancakes 0
Cyber Wolves 2
glupole 1
trashcan 0
glupole 2
Cyber Wolves 0
kokpiT 2
kokpiT 2
Mujiki 0
kokpiT 3
Reborn 0
Reborn 2
LucidDreamers 0
kokpiT 1
Lenovo Honved 2
Lenovo Honved 2
L40 1
Lenovo Honved 2
Rejects Gaming 0
Rejects Gaming 2
LOPATKA 0
Lenovo Honved 2
LIL PAMP ESPORT 0
Cryptova 2
FLY5 0
Cryptova 0
LIL PAMP ESPORT 2
LIL PAMP ESPORT 2
eXtreme Esports 0

Wyniki od 1/16 finału:

20 października

1/16 finału

MAJTKOMAT EU 2:1 Dream Vision BO3
Desert Gaming 1:2 ThunderFlash BO3
WoofWoof 2:0 2 Mount Esports BO3
Lodis 2:0 proste_mordzie BO3
kokpiT 2:0 Mujiki BO3
Reborn 2:0 Lucid Dreamers BO3
Lenovo Honved 2:1 L40 BO3
Rejects Gaming 2:0 LOPATKA BO3
Cryptova 2:0 FLY5 BO3
LIL PAMP ESPORT 2:0 eXtreme Esports BO3
INCOGNITO 0:2 Revers BO3
aCe Esports 0:2 LATIN GAMING BO3
Blazing Parrots 0:2 Diamant Esports BO3
Avengers 2:1 Banda BO3
Cyber Wolves 2:0 8Pancakes BO3
trashcan 0:2 glupole BO3
21 października

1/8 finału

18:00 MAJTKOMAT EU 2:0 ThunderFlash BO3
18:00 LATIN GAMING 2:0 Revers BO3
18:00 Lenovo Honved 2:0 Rejects Gaming BO3
18:00 Diamant Esports 2:0 Avengers BO3
18:00 WoofWoof 1:2 LODIS BO3
18:00 Cyber Wolves 2:0 glupole BO3
18:00 kokpiT 3:0 Reborn BO3
18:00 LIL PAMP ESPORT 2:0 Cryptova BO3

Ćwierćfinały

ASAP Diamant Esports 2:0 LATIN GAMING BO3
ASAP Lenovo Honved 2:0 LIL PAMP ESPORT BO3
ASAP LODIS 0:2 MAJTKOMAT EU BO3
ASAP kokpiT 2:0 Cyber Wolves BO3
22 października

Półfinały

13:30 Lenovo Honved 2:1 kokpiT BO3
13:30 Diamant Esports 2:1 MAJTKOMAT EU BO3

Finał

ASAP Diamant Esports 2:0 Lenovo Honved BO3

Monthly Cup #2

TBA